Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. V višjih legah nad okoli 900 m in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem do 8 stopinj C.
-10°C | -5°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-7°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-9°C | 1°C
sobota, 28.01.2017
-11°C | 4°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
-5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prispevki za tedenske novice


OBČINSKE

| |
27.03.2013      14:55
A A

Prispevki za tedenske noviceDeli:
Veseli nas, da redno pošiljate vsebine za tedenske novice Občine Starše in tako občane seznanjate s svojimi dejavnostmi. Žal pa se še zmeraj dogaja, da ob prispevku dobimo fotografije slabe kakovosti (nekatere so tudi povsem zmajane). Prosimo vas, da si za fotografiranje vzamete nekaj sekund in posnamete fotografijo,
ki jo bomo lahko objavili v novicah, saj morajo biti za tisk fotografije »čiste.« Povsem kvalitetne in ustrezne fotografije danes posnamejo že mobilni telefoni, le pri miru ga držite nekaj sekund, če je mogoče pa vam naj svetloba pada od zadaj (vir svetlobe za hrbtom fotografa)


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!