Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
6°C | 19°C
torek, 25.10.2016
11°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prijavite se na brezplačno obveščanje o ......


UČINKOVITA RABA ENERGIJE

| |
12.11.2012      13:03
A A

Prijavite se na brezplačno obveščanje o izklopihDeli:

 Elektro Maribor je za odjemalce na svojem področju pripravil aplikacijo za obveščanje o načrtovanih izklopih. Odjemalci bodo tako predhodno obveščeni o načrtovanih izklopih na področju, kjer živijo.

Prijava na obveščanje se izvede na spletni strani družbe Elektro Maribor: www.elektro-maribor.si. Pod zemljevidom, ki nas pripelje do vseh izklopov, ki so ažurno objavljeni na spletni strani, je možnost 'Prijavite se na obveščanje o izklopih!', kjer lahko izvedete prijavo.

Odjemalec lahko vnese podatke za vsako svoje merilno mesto in določi kako želi biti za posamezno merilno mesto obveščen. Obvestilo bo moč prejeti po elektronski pošti, SMS-u in fax-u. Pred načrtovanim izklopom bo po elektronski pošti, SMS-ju ali fax-u ali prejel ustrezno obvestilo o načrtovanem izklopu.

Aplikacija je do nadaljnjega brezplačna, ker je še v fazi testiranja. V tej fazi aplikacija še ne vključuje obveščanja o nenačrtovanih izpadih.

Odjemalce vabimo, da se na obveščanje prijavijo.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!