Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

pretežno oblačno
Zvečer bodo krajevne plohe povsod ponehale. Noč bo večinoma oblačna, le na Primorskem bo deloma jasno. Burja se bo nekoliko okrepila.
7°C | 12°C
petek, 28.10.2016
5°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
7°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Otroci vrtca Najdihojca na obisku pri ......


VRTEC

| |
09.05.2012      16:24
A A

Otroci vrtca Najdihojca na obisku pri čebelarjuDeli:

 

Pomen medu za zdravje spoznavamo že v vrtcu. Prav v ta namen so se otroci iz vrtca podali na obisk k čebelarju Stanku Šuberniku, s katerim smo se družili na lep sončen četrtek tik pred prazniki. Otroci med dobro poznajo. Radi se z njim tudi posladkajo. Vedo, da ga lahko kupimo v trgovini. Kako pa med nastane, je  Stanko otrokom razložil na njim razumljiv način in ob raznih čebelarskih pripomočkih, ki jih čebelarji uporabljajo pri svojem delu. Veliko otrok je čebelarske pripomočke videlo prvič. Da se čebelarji zaščitijo pred piki čebele, si oblečejo čebelarsko zaščitno obleko, kar je storil tudi Stanko. Tudi otroci so si lahko nadeli čebelarski zaščitni klobuk.  Po končani predstavitvi nas je  čebelar počastil z domačim cvetličnim medom in sadnim sokom. Otroci pa so mu v zahvalo zapeli pesem Čebelica in podarili panj in čebelico, ki so ju sami izdelali.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!