Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 01.03.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo oblačno, padavine se bodo krepile in zajele vso Slovenijo. V prvem delu noči bo še pihal zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. V drugi polovici noči in zjutraj lahko tudi zagrmi. Ohladilo se bo, meja sneženja se bo zjutraj spustila do nadmorske višine okoli 500 m, ob močnejših padavinah lahko tudi nižje. Prehodno bo zapihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju 7 stopinj C.
4°C | 12°C
četrtek, 02.03.2017
1°C | 16°C
petek, 03.03.2017
2°C | 13°C
sobota, 04.03.2017
6°C | 17°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 16h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
4°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ocenjevanje škode poplave


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
12.11.2012      13:14
A A

Ocenjevanje škode poplaveDeli:

 

Spoštovane občanke in občani.

 

Pozivamo vse, v poplavah prizadete občane, da na sedežu Občine Starše dvignete obrazce za prijavo škode po poplavah, ki jih je potrebno izpolnjene oddati  do srede, 21. 11. 2012, vsak delovni dan v času uradnih ur  na Občini Starše. Na podlagi vloge bo občinska komisija opravila cenitev škode na terenu.

 

Dne 7. 11. 2012 je  Ministrstvo za obrambo, Uprava RS za zaščito in reševanje sprejela sklep o ocenjevanju škode na stvareh zaradi posledic poplav v času med 4. 11. in 5. 11. 2012. Neposredna škoda na stvareh zaradi poplav se začne z zbiranjem vlog oškodovancev, ki ste utrpeli škodo na stavbah, zemljiščih, posevkih, živini. Ocenjevanje in vnos v aplikacijo moramo  zaključiti do 5. 12. 2012.

 

Komisije morajo oceniti škodo na podlagi prejete izpolnjene predpisane vloge – obrazca.

 

Obrazci so objavljeni na:

 

 

http://www.sos112.si/slo/page.php?src=os1.htm&r=1
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.