Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, še se bodo pojavljale padavine, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Odlični rezultati članov in članic A PGD ......


DRUŠTVA

| |
15.06.2012      9:57
A A

Odlični rezultati članov in članic A PGD StaršeDeli:

V soboto, 19. maja 2012, je v Hajdošah potekalo 20. mednarodno gasilsko tekmovanje za pokal gasilske zveze Slovenije. Na tekmovanju so se za prva mesta in točke potegovale najboljše ekipe, a ne le iz Slovenije, ampak tudi iz sosednje Hrvaške. Tekmovanja so se udeležili tudi članice in člani iz Starš. Članice A iz Starš so dosegle odlično 3. mesto in bile za petami trenutno najboljšima ekipama iz Hajdoš in Majšperka. Uspeha smo se v PGD Starše zelo razveselili. Da smo v Staršah doma res dobri in zagreti gasilci, pa so potrdili tudi člani A, ki so se preteklo soboto, 9. junija 2012, udeležili kar dveh tekmovanj in na obeh dosegli izjemno 2. mesto.Prvo je potekalo v Razvanju, kjer so naši dečki ugnali skoraj celotno Mariborsko regijo. Nato so se še isti dan udeležili nočnega tekmovanja v Šratovcih pri Radgoni. Tudi tam so se izkazali v najboljši luči in le za malo zaostali za najboljšo

ekipo. V Staršah smo teh rezultatov zelo veseli, saj dajejo vzpodbudo tudi drugim, predvsem mlajšim, da se bodo v bodoče tudi oni kosali z najboljšimi ekipami iz celotne

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!