Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-11°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-7°C | -1°C
nedelja, 21.01.2017
-10°C | 0°C
ponedeljek, 22.01.2017
-10°C | 1°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-11°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javna tribuna - most čez Dravo


OBVESTILA

| |
05.12.2013      13:53
A A

Javna tribuna - most čez DravoHE Zlatoličje (foto: arhiv DEM)
HE Zlatoličje (foto: arhiv DEM)
Deli:

Civilna iniciativa za izgradnjo mostu preko reke Drave v Staršah, pod vodstvom dr. Janeza Ekarta, vas vabi na javno tribuno, ki bo v četrtek, 12.decembra, ob 18. uri, v avli Osnovne šole v Staršah. Še posebej vabljeni vsi lastniki zemljišč na levem bregu reke Drave.

 

V civilni inicativi opozarajajo, da je most čez reko Dravo v Staršah kot nadomestilo brodovom, ki so vozili čez reko Dravo v Staršah pred izgradnjo HE Zlatoličje,  še stara neizpolnjena obveznost Dravskih elektrarn Maribor v obsegu projekta HE Zlatoličje. Zato trdijo, da so občani občine Starše upravičeni zahtevati, da se ta obveznost Dravskih elektrarn zpolni.

 

Pričakujejo tudi, da bo na javni tribuni pojasnjeno, kako daleč je projekt postavitve pontonskega mostu in kakšni so termini postavitve fiksnega mostu čez reko Dravo v Staršah.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!