Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
6°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javna tribuna - most čez Dravo


OBVESTILA

| |
05.12.2013      13:53
A A

Javna tribuna - most čez DravoHE Zlatoličje (foto: arhiv DEM)
HE Zlatoličje (foto: arhiv DEM)
Deli:

Civilna iniciativa za izgradnjo mostu preko reke Drave v Staršah, pod vodstvom dr. Janeza Ekarta, vas vabi na javno tribuno, ki bo v četrtek, 12.decembra, ob 18. uri, v avli Osnovne šole v Staršah. Še posebej vabljeni vsi lastniki zemljišč na levem bregu reke Drave.

 

V civilni inicativi opozarajajo, da je most čez reko Dravo v Staršah kot nadomestilo brodovom, ki so vozili čez reko Dravo v Staršah pred izgradnjo HE Zlatoličje,  še stara neizpolnjena obveznost Dravskih elektrarn Maribor v obsegu projekta HE Zlatoličje. Zato trdijo, da so občani občine Starše upravičeni zahtevati, da se ta obveznost Dravskih elektrarn zpolni.

 

Pričakujejo tudi, da bo na javni tribuni pojasnjeno, kako daleč je projekt postavitve pontonskega mostu in kakšni so termini postavitve fiksnega mostu čez reko Dravo v Staršah.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!