Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
5°C | 21°C
petek, 24.03.2017
4°C | 20°C
sobota, 25.03.2017
5°C | 16°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 12°C
ponedeljek, 27.03.2017
-1°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občni zbor DU Marjeta


DRUŠTVA

| |
03.04.2012      9:16
A A

Občni zbor DU MarjetaDeli:

Na občnem zboru v soboto je bil podan pregled dejavnosti društva v preteklem letu in plan dela za leto 2012. Poleg številnih članov upokojencev so se 34. občnega zbora DU Marjeta udeležili tudi podžupan občine Starše, predsednik zveze društev upokojencev zgornjega Podravja in predstavniki društev, ki delujejo v naši občini. Prevladalo je enotno mnenje, da se je kljub težkim časom potrebno družiti in skrbeti, da dejavnosti v društvu ne bodo zamrle. Ubrano petje naših ljudskih pevk Šentjanževk in živahni takti Štajerskega obmejnega tria so poskrbeli, da so se po uradnem delu in zakuski zadržali še do jutranjih. Hvala vsem, ki se s svojim delom trudite, da je na teh srečanjih lepo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!