Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

pretežno jasno
Popoldne bo sprva še spremenljivo do pretežno oblačno. Manjše krajevne padavine se bodo pojavljale vse bolj proti zahodu in od severovzhoda se bo jasnilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 17 stopinj C.
5°C | 13°C
ponedeljek, 27.03.2017
0°C | 14°C
torek, 28.03.2017
-1°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
6°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova podžupanja Občine Starše Nataša Petek...


NOVICE

| |
26.04.2012      11:51
A A

Nova podžupanja Občine Starše Nataša PetekDeli:

Na zadnji redni seji občinskega sveta, ki je bila 25.4.2012, je bila za novo podžupanjo imenovana Nataša Petek iz vrst SDS. Prejšnjemu požupanu Ivanu Pišku je ob izvolitvi za poslanca DZ RS podžupanska funkcija prenehala veljati. " Zelo sem vesela, da bom lahko še malo bolj aktivno sodelovala v občini Starše. Župan mi je zaenkrat zaupal nalogo sodelovanja pri projektu mostu čez Dravo, za vse ostalo pa se bova sproti dogovarjala. Mogoče je za neke prioritete malo prerano določati, je pa kolesarska steza po občini Starše mogoče v povezavi z mostom kar pomembna tema, poleg dokončanja kanalizacije seveda. Treba je še čimprej urediti prostore pod telovadnico, vendar je v občini veliko aktivnosti, ki že tečejo," je dejala prva starška podžupanja ob izvolitvi.

Želimo ji uspešno delo!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.