Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
6°C | 19°C
torek, 25.10.2016
11°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova podžupanja Občine Starše Nataša Petek...


NOVICE

| |
26.04.2012      11:51
A A

Nova podžupanja Občine Starše Nataša PetekDeli:

Na zadnji redni seji občinskega sveta, ki je bila 25.4.2012, je bila za novo podžupanjo imenovana Nataša Petek iz vrst SDS. Prejšnjemu požupanu Ivanu Pišku je ob izvolitvi za poslanca DZ RS podžupanska funkcija prenehala veljati. " Zelo sem vesela, da bom lahko še malo bolj aktivno sodelovala v občini Starše. Župan mi je zaenkrat zaupal nalogo sodelovanja pri projektu mostu čez Dravo, za vse ostalo pa se bova sproti dogovarjala. Mogoče je za neke prioritete malo prerano določati, je pa kolesarska steza po občini Starše mogoče v povezavi z mostom kar pomembna tema, poleg dokončanja kanalizacije seveda. Treba je še čimprej urediti prostore pod telovadnico, vendar je v občini veliko aktivnosti, ki že tečejo," je dejala prva starška podžupanja ob izvolitvi.

Želimo ji uspešno delo!

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!