Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-5°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-11°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-13°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -3°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-4°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Napredovanje ŠD Brunšvik


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
21.06.2012      11:27
1
A A

Napredovanje ŠD BrunšvikDeli:
Zaključek tekmovanja v 2. članski ligi MNZ Maribor je prinesel veselje v ekipo Športnega društva Brunšvik. Na odločilni tekmi v Šentilju so zanesljivo premagali domače moštvo s 6:2, potrdili končno drugo mesto na lestvici in bodo v novi sezoni igrali v višjem tekmovalnem razredu. Po zadnjem sodnikovem žvižgu so si nogometaši, strokovno vodstvo ter pristaši Brunšvika dali duška, slavje se je zavleklo pozno v noč. ŠD Brunšvik je na vrnitev v 1. ligo MNZ Maribor čakal dve sezoni. Ob igralcih je glavni »krivec« za uspeh trener Branko Rajšp. V Športnem društvu Brunšvik se zavedajo, da jih v poletnih mesecih čaka veliko dela, saj želijo v društvu pripraviti primerne pogoje za novo sezono, ki štarta konec avgusta.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Konrad Mlinarič
Konrad Mlinarič Se strinjam0 Se ne strinjam0
iskrene čestitke za dokaj hitro vrnitev v višjo ligo,
vsaj eno ekipo iz občine Starše bomo imeli v višji ligi

veliko uspehov v novi sezoni

lep dan in pozdrav
Konrad Mlinarič

22.06.2012 ob 8:17:22 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran