Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-4°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | -2°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-4°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Most na Direkciji RS za ceste


GOSPODARSTVO

| |
18.04.2012      16:21
A A

Most na Direkciji RS za cesteDeli:

Občina Starše nadaljuje s prizadevanji in pogovori glede izgradnje mostu čez reko Dravo. Ta teden so se v Ljubljani na delovnem sestanku na Direkciji RS  za ceste sestali predstavniki Občine Starše, direkcije in Dravskih elektrarn Maribor. Predstavniki Direkcije RS za ceste so predlagali, da občina projekt pelje preko Občinskega prostorskega načrta in Občinskega podrobnega prostorskega načrta,  ki bo vključen tudi v državni prostorski načrt, saj bo tako ob trenutni ekonomski situaciji hitreje prišlo do izgradnje. Ponovno se je izkazalo, da moramo k ideji pristopiti regijsko, podporo mostu mora izkazati  čim več občin in akterjev, na katere bi izgradnja  neposredno vplivala.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!