Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-11°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-11°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobrodelni koncert


KULTURA

| |
17.05.2012      7:48
A A

Dobrodelni koncertDeli:

Humanitarno društvo S srcem za občino Starše je v petek, 11. maja, v večnamenski dvorani OŠ Starše izvedlo dobrodelni koncert “Naše viže in napevi iz Dalmacije.” Nastopili so: nonet PGD Zlatoličje, Spominčice, godci in pevci KUD »Franc Ilec,« Aleksander Živko in Jernej Kirbiš, pevski zbor in tamburaška skupina KUD »Ivan Lončarič,«pevski zbor KD Alojz Colnarič, Oto Vrhovnik, Tim Ribič in klapa Kanela iz Šibenika, ki je z izvirno domačo pesmijo in napevi iz Dalmacije zagrela roke publike, ki jih je z velikim aplavzom pospremila predvsem njihov zadnji nastop. Publika je doživela lep glasbeni večer, ki bo ostal v spominu mnogih, saj tako raznolikih in dobro pripravljenih nastopajočih še ni bilo. Zbrana sredstva donatorjev in od nakupa vstopnic bo humanitarno društvo S srcem za Občino Starše namenilo občanom, ki so potrebni materialne in socialne pomoči. Morda bi bilo prav, da ob naslednjem takšnem dobro organiziranem koncertu z namenom dobrodelnosti napolnimo našo večnamensko dvorano. Vsem, ki so kakorkoli pripomogli k izvedbi koncerta se iskreno zahvaljujemo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!