Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
6°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

DNEVNI CENTER AKTIVNOSTI (DCA)


OBČINSKE

| |
28.02.2013      7:46
A A

DNEVNI CENTER AKTIVNOSTI (DCA)Deli:

V prostorih DCA v Marjeti potekajo dnevi akti vno, zabavno in poučno. Veseli smo, da se obisk in zanimanje za akti vnosti iz tedna v teden povečujeta. Jutranjo telovadbo vodita Maja Vidovič in Uroš Turnšek ob torkih in četrtkih. Pri Maji se lahko ob sredah naročite tudi na masažo. Računalniške veščine vam ob torkih posreduje
Meta Dobnik, tudi njej pomaga Uroš. Poziti vno nas je preseneti lo veliko število prijav za začetni tečaj nemščine, ki se bo zato izvajal v dveh skupinah. Oblikuje pa se že naslednja skupina, ki bo s tečajem začela v maju. Družabnih iger (šah, kartanje, igre spomina …) se lahko udeležujete vsak dan. Ob sredah se nam lahko pridružite pri miselnih igrah (Male sive celice), ob petkih še vedno velja povabilo na igranje tombole, nagrade za zmagovalce podeljujemo iz donatorskih sredstev. Cena kosila je od marca dalje 3,15 €. Kosila naročajte do srede. V sodelovanju z Društvom za zdravje srca in ožilja za Maribor in Podravje se dogovarjamo za mesečne meritve krvnih vrednosti : krvni priti sk, količina holesterola in sladkorja v krvi ter trigliceridi. Prosimo vas, da nam sporočite, če želite, da te meritve organiziramo (041 726 807). Prisrčno vabljeni v vaš center, kjer vam zagotovo ne bo dolgčas.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!