Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
15°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dan žena v gostilni Beno


SOSED SOSEDU

| |
14.03.2013      11:39
A A

Dan žena v gostilni BenoDeli:
Bližnji okolici so poznani kot družinska gostilna, ki prehaja iz roda v rod, v vodenje mlajši generaciji. Ker pa so vedno pripravljeni poskusiti tudi kaj novega, so se letos odločili, da prvič priredijo ples ob živi glasbi. Tokrat je to bil ples ob dnevu žena. Za tako odločitev jim ni žal, saj je gostišče pokalo po šivih od norega razpoloženja. Prostore so napolnili do zadnjega kotička, saj so gostili rekordno število (118) obiskovalk, ki so bile od blizu in daleč. Začetek je bil popestren s posebno žensko molitvijo in obljubo, da se bodo naučile nekaj elementov
trebušnega plesa. Sledile so karaoke in tekmovanje med ekipami, kar je dalo največ aplavza in smeha. Nasmejani in zadovoljni obrazi žensk ob odhodu so dali veliko zagona za naprej, saj je zelo lepo videti ljudi, ki te objamejo, se ti zahvalijo za prečudovit večer. Zato … nasvidenje do prihodnjega leta. Ob tej priložnosti se organizatorji zahvaljujejo prav vsaki posameznici, ki je širila dober glas naprej in pripeljala v našo sredo svojo žensko družbo. Posebna zahvala Simoni Zelenjak, ki je večer popestrila s prečudovitim trebušnim plesomPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!