Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.02.2017

pretežno oblačno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
-4°C | 13°C
torek, 27.02.2017
-1°C | 15°C
sreda, 28.02.2017
5°C | 15°C
četrtek, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
-4°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dan žena v gostilni Beno


SOSED SOSEDU

| |
14.03.2013      11:39
A A

Dan žena v gostilni BenoDeli:
Bližnji okolici so poznani kot družinska gostilna, ki prehaja iz roda v rod, v vodenje mlajši generaciji. Ker pa so vedno pripravljeni poskusiti tudi kaj novega, so se letos odločili, da prvič priredijo ples ob živi glasbi. Tokrat je to bil ples ob dnevu žena. Za tako odločitev jim ni žal, saj je gostišče pokalo po šivih od norega razpoloženja. Prostore so napolnili do zadnjega kotička, saj so gostili rekordno število (118) obiskovalk, ki so bile od blizu in daleč. Začetek je bil popestren s posebno žensko molitvijo in obljubo, da se bodo naučile nekaj elementov
trebušnega plesa. Sledile so karaoke in tekmovanje med ekipami, kar je dalo največ aplavza in smeha. Nasmejani in zadovoljni obrazi žensk ob odhodu so dali veliko zagona za naprej, saj je zelo lepo videti ljudi, ki te objamejo, se ti zahvalijo za prečudovit večer. Zato … nasvidenje do prihodnjega leta. Ob tej priložnosti se organizatorji zahvaljujejo prav vsaki posameznici, ki je širila dober glas naprej in pripeljala v našo sredo svojo žensko družbo. Posebna zahvala Simoni Zelenjak, ki je večer popestrila s prečudovitim trebušnim plesom


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!