Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, prehodno se bo nekoliko pooblačilo tudi v višjih legah in na Primorskem. Tam se bo burja nekoliko okrepila. Ponekod na jugu bo občasno lahko naletaval sneg. Najnižje jutranje temperature bodo od -12 do -6, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-10°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-7°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-9°C | 1°C
sobota, 28.01.2017
-11°C | 4°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

12. srečanje mladih raziskovalcev


OSNOVNA ŠOLA, ZAVODI

| |
04.04.2012      16:33
A A

12. srečanje mladih raziskovalcevDeli:

 

V soboto, 31. marca 2012, so na Osnovni šoli Starše gostili 12. srečanje mladih raziskovalcev osnovnih in srednjih šol Podravja. Učitelji in učenci so poskrbeli, da je bilo srečanje uspešno izpeljano in so se gostje pri nas prijetno počutili. Naša šola je na srečanju sodelovala s sedmimi raziskovalnimi nalogami s področja biologije, etnologije, psihologije, računalništva, zdravstva, zgodovine in interdisciplinarnega področja. Naloge so bile nagrajene s tremi zlatimi in dvema bronastima priznanjema. Mladim raziskovalcem in njihovim mentorjem iskreno čestitamo. Zahvaljujemo se Občini Starše, ki podpira raziskovalno delo učencev in nam omogoča udeležbo na srečanjih mladih raziskovalcev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!