Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Visoka zmaga nad RK Krško


ŠPORT

| |
07.12.2015      16:13
A A

Visoka zmaga nad RK KrškoDeli:
Poročilo tekme 1.B DRL; 11. krog

RD HERZ ŠMARTNO – RK KRŠKO 39:27 (19:14)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Dejan Čretnik in David Leskovec, delegat: Marjan Frelih.


Herz Šmartno: Strmljan 13, Ribarič 1, Sadar 2, Urban Poglajen 2, Bahovec 4, Žižek, Šmejc 3, Luka Poglajen 3, Muratovič (7 obramb), Žan Pregelj 2, Cirar 2, Bučar 1, Avsec 4, Močnik 2, Žurga, Kukovica (3 obrambe). Trener: Filip Gradišek.


Krško: Zorič, Romih 1, Deržič 1, Škafar 1, Sintič 3, Kodrič 1, Dragan 4, Kastelic 2, Glaser 2, Polutnik (13 obramb), Dular 1, Bekrič, Vovk 7, Glogovšek, Kozole (0 obramb), Ban 4. Trener: Igor Deržič.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 5 (2), Krško 2 (2).


Izključitve: Herz Šmartno 0 minut, Krško 4 minute.


Diskvalifikacija: -


Na tekmi sta za Herz Šmartno prvič v letošnji sezoni nastopila Žan Pregelj, ki se je vrnil po poškodbi in Aljaž Sadar, ki se je vrnil iz SVIŠa. Tekma se je začela izenačeno, na obeh straneh sta dobro branila oba vratarja. Šmarska ekipa je prvič resneje povedla v 17. minuti pri rezultatu 10:7, ko je gostujoči trener Igor Deržič zahteval minuto odmora. Šmarska ekipa je nadaljevala dobro igro in do konca polčasa prednost povečala na pet zadetkov prednosti. V drugem delu smo bili priča silovitem naletu domačih, ki so z odlično igro v 34. minuti povedli 23:14, tako da je moral gostujoči trener že takoj reagirati z novo minuto odmora. Sicer hitrim gostom ni ustrezala še hitrejša igra domače ekipe, ki je vsako napako izkoristila v svojo prid. Tudi v nadaljevanju je trener domačih Filip Gradišek z menjavami ohranjal visok tempo, priložnost je ponudil vsem, ki so jo, kljub nekaterim začetniškim napakam, dobro izkoristili. Na koncu zmaga z visokih dvanajst zadetkov razlike, čestitke si zaslužijo prav vsi igralci, vseeno pa moramo dodatno pohvaliti Tilna Strmljana, ki nadaljuje zelo dobro strelsko formo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189

Bodite prvi pri oddaji mnenja.