Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Končno zmaga doma


ŠPORT

| |
21.03.2016      22:53
A A

Končno zmaga domaDeli:

RD HERZ ŠMARTNO – RD MOŠKANJCI-GORIŠNICA 33:28 (18:13)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 150, sodnika: Tomislav Pajič in Aleš Gorenc, delegat: Matjaž Kočevar.


Herz Šmartno: Strmljan 4, Ribarič 6, Sadar, Bahovec 3, Žižek, Šmejc 5, Luka Poglajen 3, Muratovič (16 obramb), Žan Pregelj 4, Cirar 5, Bučar, Avsec 2, Berglez, Močnik, Kukovica (3 obrambe), Lachaal 1. Trener: Filip Gradišek.


Moškanjci-Gorišnica: Bratuša (8 obramb), Kovač 6, Bedrač 3, Valenko 4, Balas 3, Lozinšek 4, Ozmec, Ranfl (4 obrambe), Tement 1, Žuran (2 obrambi), Preac 1, Stopar 1, Koštomaj 5, Geč. Trener: Boštjan Strašek.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 8 (7), Moškanjci-Gorišnica 8 (6).


Izključitve: Herz Šmartno 10 minut, Moškanjci-Gorišnica 16 minut.


Diskvalifikacija: Stopar (Moškanjci-Gorišnica); 3x 2 minute


Šmarčani so po štirih krogih le dočakali zmago. Že na začetku tekme je domača ekipa »pritisnila« na plin in takoj povedla z 7:2, ter ni dovolila gostom, da bi se približali. Dobra igra se je nadaljevala skozi celoten prvi polčas, največja prednost pa je znašala pri rezultatu 15:7. Dobro je branil domači vratar Midhad Muratovič, prav tako pa so imeli gostje v vratih razpoloženega Ervina Bratušo. V drugem polčasu so domači na začetku malenkost popustili, do rezultata 20:17 so imeli gostje nekaj več priložnosti. Ampak to ni dolgo trajalo, domači so spet povišali ritem igre, ki ga gostje niso mogli spremljati. Razlika se je ponovno povečevala v domačo korist. Domači trener Filip Gradišek je proti koncu tekme priložnost ponudil vsem igralcem, ki so tekmo mirno pripeljali do konca.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189

Bodite prvi pri oddaji mnenja.