Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna, popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -2°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-8°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-8°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 10h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-5°C
-2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Delitev točk na sosedskem derbiju


ŠPORT

| |
21.02.2016      20:39
A A

Delitev točk na sosedskem derbijuDeli:

RD HERZ ŠMARTNO – RK SVIŠ IVANČNA GORICA       33 : 33 (20 : 20)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 250, sodnika: Brstin Kavalar in Silvo Košir, delegat: Gregor Pirc.


Herz Šmartno:
Ribarič 8, Zakonšek, Sadar 1, Justin, Bahovec 4, Šmejc 6, Luka Poglajen, Muratovič (12 obramb), Žan Pregelj, Cirar 2, Bučar, Urankar (0 obramb), Avsec 10, Močnik 2, Kukovica (0 obramb), Lachaal. Trener: Filip Gradišek.


SVIŠ Ivančna Gorica:
Tekavec, Zavodnik 6, Hrovat, Pekeč (0 obramb), Simon Stopar 5, Bevec 2, Knez, Pekolj, Matej Košir 3, Pirnat, Slapničar (11 obramb), Šega (0 obramb), Furdi, Gašper Stopar 7, Corel 7, Matic Košir 3. Trener: Miloš Aksentijevič.


Sedemmetrovke:
Herz Šmartno 6 (6), SVIŠ Ivančna Gorica 5 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 4 minute, SVIŠ Ivančna Gorica 12 minut.

Diskvalifikacija:


V Šmartnem se je odvijal pravi sosedski derbi, ki je na koncu postregel z objektivno pošteno delitvijo točk. Tokrat domači trener Filip Gradišek ni mogel računati na nekaj igralcev, med zadnjimi poškodovanimi je bil tudi prvi strelec Tilen Strmljan. V prvem polčasu smo videli hitro igro na obeh straneh. Do izida 10:10 je bilo srečanje povsem izenačeno, nato pa so gostje uspeli povesti s tremi zadetki prednosti, ter tudi pred koncem polčasa vodili z 17:20. Domača ekipa je z borbeno igro do polčasa uspela izenačiti na 20:20. Kar 40 zadetkov v prvem polčasu, s tem, da sta tudi oba vratarja imela kar nekaj obramb. V drugem polčasu smo videli še bolj izenačeno srečanje, domača ekipa je uspela povesti z 29:27, imela priložnosti za višjo razlika, ampak ni uspela zadeti. Gostje so to izkoristili in z delnim izidom 0:4 devet minut pred koncem povedli 29:31. Sledila je napeta končnica, pri obeh ekipah se je nekajkrat »zatresla« roka, domači so kljub vsemu uspeli ujeti rezultat ter izenačili na 32:32. Dobre pol minute do konca je šmarska ekipa preko najboljšega igralce tekme, Jake Avsca, povedla z 33:32. Gostje so vzeli še tretjo minuto odmora, ter nekaj sekund prek koncem uspeli izenačiti, strelec je bil Matevž Corel.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189

Bodite prvi pri oddaji mnenja.