Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

pretežno jasno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. V severovzhodni Sloveniji bo povečini suho, drugod bodo proti poldnevu in zgodaj popoldne nastajale krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne se bo zjasnilo. Že zjutraj bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem pa dopoldne šibka do zmerna burja. Hladneje bo. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 17 stopinj C.
4°C | 13°C
ponedeljek, 27.03.2017
0°C | 15°C
torek, 28.03.2017
0°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
4°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Delitev točk na Galjevici


ŠPORT

| |
04.04.2016      22:02
A A

Delitev točk na GaljeviciDeli:

ŠD RK KRIM-OLIMPIJA - RD HERZ ŠMARTNO       27 : 27 (13 : 15)

ŠD RK Krim-Olimpija: Vitek, Pogač, Lampič 2, Maleševič 5, Kacijan, Arih, Leskovar 2, Prosen, Javoršek, Žabjek 1, Petrovič-Vernikov, Jurinič, Tomšič 5, Tomasovič 3, Novak 9. Trener: Boštjan Brulec.

RD Herz Šmartno: Strmljan 7, Sadar, Bahovec 2, Žižek, Šmejc 1, Luka Poglajen 3, Muratovič, Cirar 3, Bučar, Urankar, Avsec 5, Žiga Berglez 3, Močnik 3, Žurga, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Na derbiju tretje in četrte ekipe 1.B DRL nismo dobili zmagovalca. Ekipa Herz Šmartno je na gostovanje odpotovala nepopolna, manjkala sta tudi dva standardna člana, Žan Pregelj in Rok Ribarič. Prvi polčas je bil večino časa izenačen, tik pred koncem polčasa je Žiga Berglez zadel za dva zadetka prednosti. V drugem delu hitro izenačenje domačinov na 15:15, nato pa je na sceno stopil vratar Herz Šmartna, Midhad Muratovič. Šmarska ekipa je na krilih njegovih odličnih obramb povedla z 16:21, ter vodila skozi celoten drugi polčas. Vodstvo bi bilo lahko tudi višje, ampak tudi domači vratar Blaž Kacijan je tudi branil dobro in preprečil, da bi se Šmarčani še dodatno "odlepili". Dobrih pet minut do konca tekme je bilo še vedno 25:27 v korist Herz Šmartna, vendar žoga dobesedno ni več hotela v gol. Domačini so izkoristili priložnost, ter tik pred koncem tekme izkoristili sedemmetrovko in izenačili na 27:27. Za zadnji resnejši napad Herz Šmartna je zmanjkalo časa in ekipi sta se razšli z delitvijo točk.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189

Bodite prvi pri oddaji mnenja.