Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

delno oblačno
Ponoči bo deloma jasno z občasno povečano koprenasto oblačnostjo.
4°C | 12°C
torek, 27.03.2017
-1°C | 16°C
sreda, 28.03.2017
0°C | 22°C
četrtek, 29.03.2017
2°C | 23°C
Opozorila
Petek, 24.3.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ČLANSKA EKIPA SE JE UVRSTILA MED NAJBOLJŠIH ......


ŠPORT

| |
13.12.2015      13:25
A A

ČLANSKA EKIPA SE JE UVRSTILA MED NAJBOLJŠIH 16Deli:

RK METLIKA – RD HERZ ŠMARTNO     32 : 36 (19 : 23)

RK Metlika: Radoš, Šikonja, Slobodnik 1, Matej Dragovan 3, Vinski 2, Hutar 9, Tadej Dragovan, Krajačič 1, Gajič, Kordiš 3, Krnc 3, Mužar 1, Dokl 7, Bede-Jakovinac 2, Bednaršek-Brancelj. Trener: Peter Milek.

RD Herz Šmartno: Maks Sadar, Strmljan 10, Katič 1, Urban Poglajen 1, Ribarič 1, Justin 4, Žan Pregelj 3, Cirar 2, Bučar 4, Urankar, Avsec 4, Žižek 3, Žurga 3, Kukovica, Lachaal. Trener: Filip Gradišek.

Članska ekipa je na gostovanje v pokalu Slovenije odpotovala brez nekaterih nosilcev, trener Filip Gradišek je dal priložnost predvsem mlajših igralcem. Tekma se je začela izenačeno, mlada domača ekipa je pokazala veliko borbenosti, vseeno pa so igralci Herz Šmartna pokazali nekaj več kvalitete in ob polčasu vodili. V drugem delu se je tekma podobno nadaljevala, domačini so poizkušali priti do preobrata, vendar jim to ni uspelo. RD Herz Šmartno se je uvrstilo med 16 ekip v pokalnem tekmovanju. Trener Filip Gradišek je priložnost ponudil vsem igralcem, ki so jo v večini dobro izkoristili. V drugem polčasu je dobro branil Žan Urankar, prvi nastop za člansko ekipo pa je dočakal 16 letni vratar Maks Sadar.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.