Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem pa bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-14°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-14°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-11°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-14°C
1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

ZMAGA ODPIRA VRATA DO VRHA


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
17.03.2016      20:23
A A

ZMAGA ODPIRA VRATA DO VRHA


Formis : Swatycomet Zreče 2:0 /25:21; 25:22/ Formis I :ŽOK Sobota 0:2 (20:25, 23:25) Swatycomet Zreče : Murska Sobota 2:1 /11:25; 25:20; 15:10/


Deli:

Na zadnjem turnirju A.lige vzhod so starejše deklice OK Swatycomet Zreče igrale doma; sicer na parketu telovadnice OŠ Zreče. Že pred turnirjem se je vedelo, da bo to eden najtežjih krogov za starejše deklice. Pomerile so se namreč ekipe Formis I, ŽOK Sobota in pa domači OK Swatycomet Zrečecomet Zreče.

Odbojkarice iz Zreč so v prvi tekmi odigrale proti ekipi iz Rogoze (Formis) in so želele popraviti vtis iz prve tekme, ko so v tretjem odločilnem setu izgubile. Toda tokrat so v prvi postavi Zreč igrale igralke, katere so pretekli teden večji del preživele v bolniški, saj so tudi v nedeljo igrale še nekoliko obolele. prav ta prislini počitek pa je pobral ogromno moči Pec Neži in Lajhar Daši, kateri v prvi tekmi kar nikakor niso mogle zaključiti žoge na mreži, kar je bil tudi glavni razlog, da so igralke iz Formisa tokrat dobile tekmo, nekoliko lažje kot pa je bilo pričakovati.

Vsi gledalci, ki so bili na tekmi, so videli dva različna dela tekme. V prvem setu je igrala samo ena ekipa in to je Murska Sobota, katera je prvi set dobila gladko, saj so domačinke bolj ali manj le pobirale žoge. Tako so gostje dobesedno razbile domačinke. Drugi set so se domače vendarle zbrale in zaigrale tako kot je treba ter pokazale igro s katero so odigrale do sedanjega dela prvenstva. Gostje iz Murske Sobote so so sicer skozi celoten set domače lovile, jih pri 20:20 ujele, nato pa so domače odigrale dober zaključek seta in ga zanesljivo osvojile. Čakal je tretji skrajšani set, kateri pa je bil kar zanimiv, saj so domače vodile, gostje pa so jih vselej ujele. Zadnje izenačenje je bilo pri rezultatu 10:10, nato pa so domačinke v zaključku odigrale brez napake, medtem ko so gostje kar zaporedoma grešile in zmaga je ostala doma.

Kaj to pomeni za nadaljevanje prvenstva pa bomo videli na povratni tekmi proti Murski Soboti 3.4.2016 ponovno v Zrečah.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
Neznan tip datoteke
sc.jpg
58910_sc.jpg (17,64 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408

Bodite prvi pri oddaji mnenja.