Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Popoldne bo jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21 stopinj C.
-4°C | 21°C
sreda, 29.03.2017
0°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 20°C
petek, 31.03.2017
6°C | 21°C
sobota, 01.04.2017
4°C | 22°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Konjicah silvestrovali na prostem


DOGODKI

| |
05.01.2015      15:53
A A

V Konjicah silvestrovali na prostem


Konjičani so tudi letos priredili veliko silvestrovanje na prostem. V okviru Zimske pravljice so na Mestnem trgu odštevali skupaj z županom, Miranom Gorinškom, se veselili ob konjiški penini Zlatega griča, se greli ob ognjih in ponudbi lesenih hišic Zimske pravljice ter prvi dan v letu 2015 pričakali ob dobri glasbi.


Odštevanje ... Tik pred skokom v novo leto ...
Odštevanje ... Tik pred skokom v novo leto ...
Deli:
Kljub izjemno nizkim temperaturam so Mestni trg v Slovenskih Konjicah tudi letos napolnili obiskovalci, ki so si najdaljšo noč v letu želeli preživeti ob dobri glasbi in v dobri družbi. Za pravi ritem so od 22. ure najprej skrbeli mladi glasbeniki narodno-zabavnega ansambla Veseli potepuhi, nato pa oder prepustili trubaški zasedbi D'Palinka Band s katerimi so Konjičani skočili v novo leto 2015. Zadnje minute so odštevali skupaj z županom, Miranom Gorinškom, ki je voščil vsem prisotnim in simbolno odprl steklenico Konjiške penine, s katero so kasneje lahko nazdravili tudi obiskovalci, med katere so organizatorji razdelili steklenice te žlahtne konjiške kapljice. Za toplo vzdušje in okusno ponudbo so v lesenih hiškah konjiške Zimske pravljice, ki je Konjičane in ostale obiskovalce razveseljevala v decembru, skrbeli lokalni ponudniki. Hvala vsem, ki ste bili del konjiške Zimske pravljice 2014 in srečno ter uspešno 2015.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.