Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
2°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Z enajstimi tekmovalnimi nastopi doseženih ......


ŠPORT

| |
25.04.2016      13:23
A A

Z enajstimi tekmovalnimi nastopi doseženih šest odličij


V soboto in nedeljo, 23. in 24. aprila 2016 je v Rogaški Slatini potekalo jubilejno 20. državno prvenstvo v twirlingu Slovenije. Udeležilo se ga je tudi 13 članic Twirling kluba Slovenske Konjice. Pod mentorstvom trenerke Tine Makovec so dekleta nastopila v obeh disciplinah - solo in freestyle,tako posamično kot v parih, ter v dveh skupinah.


Veselje ob prejemu pokalov in medalj
Veselje ob prejemu pokalov in medalj
Deli:

Pri posamičnih nastopih je v svoji kategoriji Maruša Ledinek dosegla 2. mesto, Alja Kukovič 3. mesto, Lara Kos 4. mesto, Tinkara Kotnik, Ema Pisanec in Neja Romih pa 7. mesto. Pri solo parih sta Maruša Ledinek in Annemarija Ribič osvojili 2. mesto, Eva Pogorevc in Korina Polutnik pa 3. mesto. Pri freestyle parih sta Eva in Korina osvojili 4. mesto, Zala Žnidarič in Nina Kvas pa 6. mesto.

 

Odlični pa sta bili tudi obe skupini. V kategoriji TEAM NOVINCI so Ema Pisanec, Neja Romih, Tinkara Kotnik, Alina Studenčnik in Alja Kukovič osvojile 1. mesto. Druga skupina, ki so jo sestavljale Eva Pogorevc, Korina Polutnik, Glorija Podkrižnik, Nina Kvas, Zala Žnidarič, Lara Kos in Alja Kukovič pa je v kategoriji TEAM mlajše deklice dosegla 3. mesto.

Hvala vsem staršem in navijačem za podporo s tribun ter spremljevalkama Mileni Kvas in Vilmi Ledinek, ki sta poskrbeli, da so dekleta na tekmovanju izgledala res tipi top od glave do pet.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871
Koledar dogodkov Preglej vse
April 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
04.05.2017 | Kultura
ZAGOVORNIK – GLAS OTROKA
05.05.2017 | Ostalo
URBANI SPREHOD JANES WALK

Bodite prvi pri oddaji mnenja.