Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-5°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-8°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-6°C | 10°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 9°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 2°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
8°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Konjiške twirlerke štirikrat srebrne


ŠPORT

| |
22.04.2015      14:33
A A

Konjiške twirlerke štirikrat srebrne


Članice Twirling kluba Slovenske Konjice so se 18. in 19. aprila pod mentorstvom trenerke Tine Makovec udeležile 19. Državnega prvenstva v twirlingu Slovenije, ki ga je gostil Twirling klub Sašo iz Slovenske Bistrice. Za skupino novink, ki so se klubu pridružile v mesecu septembru, je bil to prvi nastop pred tako številnim občinstvom.


Deli:

V soboto se je tekmovanje pričelo zgodaj zjutraj z nastopi novincev, ter nadaljevalo s finalnimi nastopi nižjega nivoja v disciplinah solo, solo pari, two baton, freestyle ter freestyle pari. Novinke, za katere je bil to prvi nastop na tekmovanju, so v svojih starostnih kategorijah dosegle odlične uvrstitve – Korina Polutnik, Zala Žnidarič in Annemarija Ribič 2. mesto, Eva Pogorevc in Lana Slatenšek 5. mesto, Glorija Podkrižnik 6. mesto in Nina Kvas 8. mesto. Na tekmovanju sta sodelovali tudi Maruša Ledinek in Zala Slapnik, ki sta v freestyle paru dosegli 5. mesto. Poleg tega je Maruša posamično v disciplini solo dosegla 6. mesto, v freestyle disciplini pa 5. mesto, ter Zala v disciplini two baton z dvema palicama 5. mesto.

 

V nedeljo smo po otvoritveni ceremoniji spremljali freestyle nastope mednarodnega nivoja, predstavilo pa se je tudi 14 skupin. Skupina novink je nastopila v kategoriji  TEAM mlajši mladinci in osvojila odlično 2. mesto.

 

V letošnjem šolskem letu se bodo dekleta udeležila še 1. odprtega prvenstva Slovenije v twirlingu, ki ga bo 13. junija v športni dvorani v Slovenskih Konjicah gostil ravno Twirling klub Slovenske Konjice.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871
Koledar dogodkov Preglej vse
December 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
09.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.