-3°C

Dravinja Kostroj - NK Aluminij (0 : 2)

| |
20.09.2014      19:53

Na sosedskem derbiju 2. SNL, trenutno prvouvrščene ekipe iz Kidričevega (NK Aluminij) in domače ekipe (Dravinja Kostroj) so imeli več sreče gostje. Začeli so zelo podjetno in po podaji iz kota povedli v 19 minuti. Za gostujočo ekipo je bil uspešen Topolovec Denis. Po prejetem zadetku so se domači zbrali in umirili igro. V drugem polčasu so vzpostavili ritem in enakovredno parirali vse do zadnje minute tekme. V želji po izenačitvi so v obrambi popustili in v zadnji minuti prejeli še drugi zadetek, ki ga je dosegel Luka Vindiš in postavil končni rezultat 0 : 2.