Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 01.03.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo oblačno, padavine se bodo krepile in zajele vso Slovenijo. V prvem delu noči bo še pihal zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. V drugi polovici noči in zjutraj lahko tudi zagrmi. Ohladilo se bo, meja sneženja se bo zjutraj spustila do nadmorske višine okoli 500 m, ob močnejših padavinah lahko tudi nižje. Prehodno bo zapihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju 7 stopinj C.
3°C | 12°C
četrtek, 02.03.2017
-2°C | 14°C
petek, 03.03.2017
2°C | 12°C
sobota, 04.03.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 16h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
3°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

3. SREČANJE KMETIC CELJSKE IN KOROŠKE REGIJE...


DRUŠTVA

| |
24.10.2014      23:30
A A

3. SREČANJE KMETIC CELJSKE IN KOROŠKE REGIJEDruštva se predstavijo
Društva se predstavijo
Deli:

V ponedeljek, 13. oktobra smo se članice Društva kmetic Zarja udeležile 3. Srečanja kmetic Celjske in Koroške regije na Slomu pri Ponikvi.

Pred vstopom na prireditveni prostor nas je pričakala malica, ki so jo pripravile članice društva DK Mavrica (kava čaj, kifli, potice, …).  Po uvodnem pozdravu smo imele mašo, nato spet malico in potem so se začele igre. Seveda smo se teh iger udeležile in prva je bila vleka vrvi. Vrv so nam posodili Šentjurski korenjaki (tu ni bilo »heca«). Ta igra ni na prvi pogled nič posebnega, ampak tiste, ki smo sodelovale (Stanka, Mateja, Janja, Viktorija, Andreja) smo si jo zapomnile, saj smo čutile posledice še nekaj dni.  Nato smo morale še luščiti koruzo in stepati sneg iz beljaka z vilico. Tu smo bile mnenja, da je potrebno sodelovati,ne pa zmagovati.

Zabavala nas je živa glasba, tako smo lahko še malo zaplesale in se nasmejale dobrim vicem, ki so šli muzikantu gladko z jezika. Po predstavitvi vseh društev, ki so se udeležila srečanja, smo počasi zaključile in se v poznih popoldanskih urah odpravile proti domu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO KMETIC ZARJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DRUŠTVO KMETIC ZARJA
DRUŠTVO KMETIC ZARJA
OPLOTNIŠKA 1
Tel:031 261 715

Bodite prvi pri oddaji mnenja.