Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-17°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 11h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

1. Počitniški četrtek v Štorkljini hiši


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
03.07.2015      12:54
A A

1. Počitniški četrtek v Štorkljini hiši


V četrtek, 2. 7. 2015, je potekal 1. Počitniški četrtek s Štorkljino hišo, poimenovan SKAVTSKE DOGODIVŠČINE.


Deli:

Pripravljen program je bil primeren za osnovnošolce.

Organizirali so orientacijsko delavnico: gre za orientacijo z narisanim zemljevidom, ki ima označene točke, na katerih so se otroci spoznali s skavti. Vseskozi otroke spremlja vodja skupine. Na označenih točkah dobijo navodila v obliki  vnaprej pripravljenega material ali jim jih kdo posreduje na toči sami. Po vsaki opravljeni točki dobijo delček sestavljanke, ki se na koncu sestavi v list z napisom, ki je uganka – rešitev te uganke pa kaže na zaklad. 

Otroci so neizmerni uživali.

Štorkljina hiša je odprta vsak delovni dan med 10. in 14. uro, kjer se izvajajo zanimive otroške aktivnosti. 

 

Naslednji Počitniški četrtek, 9. 7., se 90 prijavljenih udeležencev odpelje na izlet na morje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.