Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-17°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 9h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Slovesni dan prostovoljstva za Občino ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
22.05.2015      7:40
A A

Slovesni dan prostovoljstva za Občino Slovenske KonjiceDeli:

V okviru Nacionalnega tedna prostovoljstva je 19. maja 2015 Slovenska filantropija na Slovesnem dnevu prostovoljstva podelila številna priznanja in nazive najodličnejšim na področju prostovoljstva. V Škofji Loki smo izvedeli, kdo so Junaki našega časa, katera mesta so prijazna prostovoljstvu, kdo so izjemni prostovoljci v javni upravi ter katere fotografije, posnete v okviru Dneva za spremembe, so najbolj prepričale. Pa tudi, kateri mladi novinar je pripravil najboljši prispevek o prostovoljstvu.

Občina Slovenske Konjice je sodelovala v kategoriji »Prostovoljstvu prijazno mesto« in bila ena izmed devetih občin v Sloveniji, ki so prejele ta laskavi naziv.

Župan Miran Gorinšek je priznanje prevzel skupaj z nekaterimi prostovoljci iz našega kraja in dodal, da gre priznanje in zahvala vsem tistim, ki žrtvujejo svoj prosti čas, svoje znanje in izkušnje, ter nudenje pomoči v dobro drugih in širše družbene skupnosti. Za večjo kakovost življenja vseh, za njihovo socialno vključenost in sodelovanje pri utripu lokalne skupnosti.

Skupaj z županom so priznanje prevzeli tisti, ki se s prostovoljskim delom srečujejo vsakodnevno in sicer Marija Tisovic iz društva Karitas, Renata Gabrovec iz Rdečega križa Slovenske Konjice, Janja Brglez iz Društva prijateljev mladine, Jože Vipotnik iz društva Vizija ter Stanislav Hlastec iz Gasilske zveze Slovenske Konjice.

 

Urad župana
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.