Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-10°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-16°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Konjiški dan namenjen invalidom


LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
24.06.2015      10:48
A A

Konjiški dan namenjen invalidomDeli:

Konjiške dni Občina Slovenske Konjice namenja tudi izobraževanju. Že kar nekaj let zapored o nasilju nad invalidnimi osebami spregovorita predstavnici  Društva SOS telefon, letos z naslovom »Nasilje nad invalidnimi osebami – posebni dejavniki tveganja«. Društvo je v letu 2014 izdalo Priročnik za delo z ženskami in otroki z izkušnjo nasilja, ki je bil izdan ob 25. obletnici delovanja Društva SOS telefon. Ženske so zaradi svojega spola šibkejša družbena skupina in so zato bolj izpostavljene diskriminaciji in nasilju. Nasilje nad ženskami izvira iz neenakosti med spoloma in jo pomaga ohranjati. Nasilje nad ženskami je kršenje človekovih pravic žensk.

 

 

Urad župana
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.