Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, še bodo krajevne padavine, deloma plohe, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
11°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 19°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

KLAPA ŠUFIT NAPOLNILA ŽIČKO KARTUZIJO


TURIZEM, DOGODKI, UMETNOST

| |
15.07.2015      9:24
A A

KLAPA ŠUFIT NAPOLNILA ŽIČKO KARTUZIJO


Drugi koncert v okviru Poletnih glasbenih večerov v Žički kartuziji je "tiho lepotico" v slikoviti Dolini svetega Janeza Krstnika napolnil z dalmatinskim melosom, ki so ga iz Splita prinesli člani Klape Šufit.


Bil je res en lep poletni glasbeni večer
Bil je res en lep poletni glasbeni večer
Deli:

V petek, 10. julija zvečer, je v Žički kartuziji  nastopila KLAPA ŠUFIT, ena izmed najboljših in največkrat nagrajenih dalmatinskih klap iz Splita. Gre za izjemne vokaliste in instrumentaliste, ki s svojimi nastopi navdušujejo doma in v tujini, poslušalcem pa so najbolj poznani po skladbi "Ne diraj moju ljubav". V Žičko kartuzijo so prinesli vonj po morju, obiskovalce pa presenetili tudi z edinstveno izvedbo Slakovega Čebelarja. Za nami je še en lep poletni glasbeni večer ...


Letošnjo sezono Poletnih glasbenih večerov v Žički kartuziji bomo zaključili v PETEK, 14. 8., ob 20.30, s koncertom očarljive in vsestranske vokalistke NUŠKE DRAŠČEK, ki nas bo ob spremljavi Blaža Jurjeviča na klavirju in Vida Ušečnika na tolkalkih, popeljala na POPOTOVANJE PO SLOVENIJI. Vstopnice za koncert bodo naprodaj 2 uri pred koncertom v Žički kartuziji. Predprodaje ni. Prisrčno povabljeni, da si naredite še en lep poletni večer v družbi Nuške Drašček in postanete del uglašene zgodbe Poletnih glasbenih večerov 2015. 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.