Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 31.03.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 8 stopinj C.
4°C | 24°C
sobota, 01.04.2017
4°C | 23°C
nedelja, 02.04.2017
2°C | 23°C
ponedeljek, 03.04.2017
4°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 29.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

KLAPA ŠUFIT NAPOLNILA ŽIČKO KARTUZIJO


TURIZEM, DOGODKI, UMETNOST

| |
15.07.2015      9:24
A A

KLAPA ŠUFIT NAPOLNILA ŽIČKO KARTUZIJO


Drugi koncert v okviru Poletnih glasbenih večerov v Žički kartuziji je "tiho lepotico" v slikoviti Dolini svetega Janeza Krstnika napolnil z dalmatinskim melosom, ki so ga iz Splita prinesli člani Klape Šufit.


Bil je res en lep poletni glasbeni večer
Bil je res en lep poletni glasbeni večer
Deli:

V petek, 10. julija zvečer, je v Žički kartuziji  nastopila KLAPA ŠUFIT, ena izmed najboljših in največkrat nagrajenih dalmatinskih klap iz Splita. Gre za izjemne vokaliste in instrumentaliste, ki s svojimi nastopi navdušujejo doma in v tujini, poslušalcem pa so najbolj poznani po skladbi "Ne diraj moju ljubav". V Žičko kartuzijo so prinesli vonj po morju, obiskovalce pa presenetili tudi z edinstveno izvedbo Slakovega Čebelarja. Za nami je še en lep poletni glasbeni večer ...


Letošnjo sezono Poletnih glasbenih večerov v Žički kartuziji bomo zaključili v PETEK, 14. 8., ob 20.30, s koncertom očarljive in vsestranske vokalistke NUŠKE DRAŠČEK, ki nas bo ob spremljavi Blaža Jurjeviča na klavirju in Vida Ušečnika na tolkalkih, popeljala na POPOTOVANJE PO SLOVENIJI. Vstopnice za koncert bodo naprodaj 2 uri pred koncertom v Žički kartuziji. Predprodaje ni. Prisrčno povabljeni, da si naredite še en lep poletni večer v družbi Nuške Drašček in postanete del uglašene zgodbe Poletnih glasbenih večerov 2015. 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.