Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-10°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-16°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-10°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

"DO HORMONSKEGA RAVNOVESJA S SUPERŽIVILI IN ......


DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
17.12.2015      14:44
A A

"DO HORMONSKEGA RAVNOVESJA S SUPERŽIVILI IN POZITIVNO NARAVNANOSTJO"


Kako pomembno je spanje in pozitivno mišljenje za ravnovesje naših hormonov, so bile uvodne besede ponedeljkovega predavanja.


Društvo Zlato sonce
Društvo Zlato sonce
Deli:
Po vaji za sprostitev in krajšem uvodu o pozitivni naravnanosti, zakonu privlačnosti, o ravnovesju telesa, duše in duha, smo se sprehodili po desetih ženskih hormonih, na katere lahko vplivamo s prehranjevanjem. Predstavili smo superživila, ki pomagajo uravnovesiti naše hormone in omiliti ali v celoti odpraviti simptome, ki spremljajo neravnovesje hormonov. Pri tem je zelo pomembno, da vemo, katera superživila so med seboj v sinergiji, katera se izključujejo ter kako nam lahko pri odpravljanju tegob s hormoni služi teorija petih elementov, osnova tradicionalne kitajske medicine. Vse to in še več smo spoznali na predavanjih v prostorih društva Zlato sonce.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO ZA DVIG OSEBNE ZAVESTI IN KAKOVOST ŽIVLJENJA ZLATO SONCE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.