Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu večinoma sončno. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

"DO HORMONSKEGA RAVNOVESJA S SUPERŽIVILI IN ......


DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
17.12.2015      14:44
A A

"DO HORMONSKEGA RAVNOVESJA S SUPERŽIVILI IN POZITIVNO NARAVNANOSTJO"


Kako pomembno je spanje in pozitivno mišljenje za ravnovesje naših hormonov, so bile uvodne besede ponedeljkovega predavanja.


Društvo Zlato sonce
Društvo Zlato sonce
Deli:
Po vaji za sprostitev in krajšem uvodu o pozitivni naravnanosti, zakonu privlačnosti, o ravnovesju telesa, duše in duha, smo se sprehodili po desetih ženskih hormonih, na katere lahko vplivamo s prehranjevanjem. Predstavili smo superživila, ki pomagajo uravnovesiti naše hormone in omiliti ali v celoti odpraviti simptome, ki spremljajo neravnovesje hormonov. Pri tem je zelo pomembno, da vemo, katera superživila so med seboj v sinergiji, katera se izključujejo ter kako nam lahko pri odpravljanju tegob s hormoni služi teorija petih elementov, osnova tradicionalne kitajske medicine. Vse to in še več smo spoznali na predavanjih v prostorih društva Zlato sonce.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO ZA DVIG OSEBNE ZAVESTI IN KAKOVOST ŽIVLJENJA ZLATO SONCE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.