Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Zvečer in ponoči bo jasno. Šibka burja na Primorskem bo večinoma ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 0, ob morju ter deloma v Vipavski dolini od 0 do 4 stopinje C.
-2°C | 21°C
sreda, 29.03.2017
1°C | 21°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 21°C
petek, 31.03.2017
6°C | 23°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Delavnica:" Zakaj ne bi tudi ti imel ......


NOVICE

| |
25.05.2015      13:00
A A

Delavnica:" Zakaj ne bi tudi ti imel mentorja?"Deli:

V Mladinskem centru Dravinjske doline (MCDD) smo se pridružili sklopu delavnic »Zakaj ne bi tudi ti imel mentorja«, ki so v sredo, 21. maja, potekale po celotni Sloveniji. Namen delavnice je bil predstavitev projekta »Mentorstvo«. Delavnica je potekala v prireditvenem prostoru lokala Patriot ob 14.00 uri. Kljub kislemu vremenu je prišlo par prostovoljcev, ki so z zanimanjem spremljali predstavitev. Kislo vreme je naredilo svoje in sprva so udeleženci bili precej neaktivni, ampak po uvodnem »ledolomilcu«, spoznavni aktivnosti, pri kateri so udeleženci šli v lov za podpisi od drugih soudeležencev, se je vzdušje neprimerno izboljšalo.. Udeleženci so bili pozitivno presenečeni ob predstavitvi portala www.mentorstvo.si  in znanih Slovencih, ki nudijo mentorstvo. Udeleženci so tako dobili veliko novih informacij o  projektu, za katerega prej niso vedeli. Eden izmed udeležencev je tudi omenil, da bo kontaktiral enega izmed mentorjev preko portala  za uresničitev njegove dolgoletne želje. Na koncu so sledila še vprašanja udeležencev, kar pomeni, da je projekt vzbudil zanimanje pri njih.(J.P)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE
MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE
ŽIČKA CESTA 4 A
Tel:(03) 759 13 20

Bodite prvi pri oddaji mnenja.