Usodnih 11 minut

Igralke ženskega nogometnega kluba Slovenj Gradec so danes odigrale tekmo 15. kroga 1. ženske lige, gostovale so v Velesovem in izgubile 2 : 0. Usodne minute so se zgodile ob koncu prvega polčasa in na začetku drugega, 15 minut so Korošice igrale tudi z igralko več, a jim ni uspelo ublažiti poraza.

Slovenjgradčanke so na derbiju spodnjega dela nastopile v Velesovem in izgubile z 2 : 0.
Nastopile so v postavi Markovič, Mirtič, Ješovnik, Čagran, Pušnik, Primec, Golob, Goričan, Lužnik, Merkač in Vukovac, v nadaljevanju je priložnost dobila tudi Andrejčeva.

Domačinke so povedle v končnici prvega polčasa, v 43. minuti je zadela Manca Smonkar, Vanja Šiljak je v 9. minuti drugega polčasa povišala vodstvo. Maja Bakač je v 74. minuti prejela drugi rumeni karton pri domačih, Slovenjgradčanke kljub igralki več niso uspele zateti.

Že naslednji vikend, v nedeljo 28. aprila, ob 16:30 bodo Slovenjgradčanke gostile drugouvrščeno ekipo, Rudar Škale, ki je danes v derbiju 15. kroga remizirala proti prvouvrščeni ekipi ŽNK Teleing Pomurje 1 : 1.

Se vidimo 28. aprila v Športnem parku Vinka Cajnka ob 16:30 ŽNK SLOVENJ GRADEC : ŽNK RUDAR ŠKALE.