Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 premagal ......

| |
18.11.2012      18:33

Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 premagal rokometno društvo Mokerc IG

V 7. Krogu 1. b rokometne lige sta se v Slovenj Gradcu srečali ekipi, ki sta še lani skupaj tekmovali v 2. državni rokmetni ligi. Domači rokometaši so tokrat bili odločeni, da po 3 nesrečnih končnicah tokrat zabeležijo nov par točk.

V tekmo so krenili silovito in po nekaj minutah je bil rezultat na semaforju 6:1. Fantje so v napadu igrali brez napake, v obrambi pa je goste v obup spravljal vratar Domen Ošlovnik, ki je do 52 minute zbral kar 15 obramb.

Gostje so po začetnem šoku do konca prvega polčasa vendarle uspeli zaigrati bolje in se pred začetkom 2 polčasa približali na 3 zadetke razlike.

V 2. polčasu smo ponovno videli lepo predstavo. Trdna obramba in hitri protinapadi so višali razliko iz minute v minuto. Ob zvoku sirene so se domači rokometaši zasluženo veselili novih 2 točk in visoke zmage z 10 zadetki razlike. Tokrat so priložnost za igro dobili vsi igralci z izjemo vratarja Humeka in lažje poškodovanega Šola.

Pohvale si zaslužijo vsi igralci, še posebej pa Tadej Kobold, ki je z atraktivnimi zadetki v obup spravljal gostujočega vratarja in navduševal domače občinstvo.

V naslednjem krogu naši rokometaši odhajajo na težko gostovanje v Veliko Nedeljo, 1. decembra pa k nam v goste prihaja odlična ekipa RK DAMAHAUS CERKLJE.

Trenutno je Slovenj Gradec 2011 na 2. mestu z zaostankom 2 točk za vodilno ekipo RD Herz Šmartno.

1B. DRL,7.krog:
Športna dvorana Slovenj Gradec, 500 gledalcev, 16.11.2012
RK SLOVENJ GRADEC 2011: RD MOKERC IG
34:24 (16:13)

RK Slovenj Gradec 2011:
Ošlovnik 15 obramb, Kašnik 5 obramb,  Kobold 6, Podstenšek 5, Merdanovič 5, Šavc 4, Voršič 4(3), Zbičajnik po 4, Hanžekovič 3, Levc V. 2, Dujmovič 1,
Trener: Sebastjan Sovič