jasno

Prvenstvo v mnogoboju U12

| |
08.02.2015      19:58

Mlajše selekcije Atletskega kluba Slovenj Gradec so v nedeljo, 8. 2. 2015, tekmovale na Prvenstvu v mnogoboju v dvorani za starostno kategorijo U12 v Slovenski Bistrici.

Na startu je bilo spet ogromno mladih nadobudnih atletov in atletinj. V teku na 60 m, suvanju težke žoge, skoku v daljino in teku na 300 m se je pomerilo 94 deklic in 64 dečkov. Atletski klub Slovenj Gradec je zastopalo pet atletov (Aljaž Prednik, Urban Prošt, Luka Temnikar, Nejc Mojškerc in Nabernik Grega) ter pet atletinj (Ivana Simonovič, Loti Založnik, Monika Črep, Epšek Lana in Korošec Gaja). Ekipno so se uvrstili na 7. mesto. Posamično se je med dečki najvišje uvrstil Urban Prošt na 12. mesto, med dekleti pa Simonovič Ivana na 18. mesto.