Strelci: Šol 5, V. Levc 5, Ovniček 5 (1), Podstenšek 4, Štumpfl 4, Kresnik 3, Kobold 3, Voršič 2, Zbičajnik 2, Plešej 2, Poklič 1, Humek 5 obr., Ošlovnik 4 obr., Kašnik 1 obr.

Grosuplje: 8 min

7-metrovke:
Slovenj Gradec: 1/1
Grosuplje: 3/4

Polna športna dvorana v Slovenj Gradcu je pričakovala zmago domačih nad Grosupljem, s katero bi postali prvaki 1. B DRL, in to jim je tudi uspelo.
Koroški rokometaši so s 14 zadetki razlike (26 : 22) premagali goste in slavje po tekmi se je začelo.
Domači so povedli s 4 : 1,zato je gostujoča klop že v 9. minuti reagirala z minuto odmora, v nadaljevanju tekme smo spremljali izenačen dvoboj, razlika se je gibala med tremi in štirimi zadetki prednosti, na odmor je Slovenj Gradec odšel s 3 zadetki prednosti (16 : 13).

V drugem polčasu je razlika naraščala, 10 minut pred koncem so domači povedli za 8 zadetkov (28 : 20), v 55. minuti so gostje ostali brez Mušiča, ki si je prislužil rdeči karton, zaradi tretje izključitve, do konca so domači napolnili mrežo gostov in slavili.

Po končani tekmi je kapetan Klemen Kresnik iz rok legendarnega trenerja Mira Požuna prejel pokal za najboljšo ekipo v 1. B ligi. V glasbenem programu so obiskovalce zabavale pevki Sara Kobold in Iris ter Miran Kamnik. Zabava se je zavlekla dolgo v noč.
Danes je čas za sanje, jutri je nov dan, misli so uperjene v prihodnost, v najmočnejšo rokometno ligo, kjer bodo Slovenjgradčani igrali v prihodnji sezoni.

Hvala vsem podpornikom, navijačem, vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k uspehu - PRVI LIGI!