Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah v notranjosti Slovenije bo spet nastajala megla.
-12°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 1°C
sreda, 25.01.2017
-12°C | 2°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mladi rokometaši Slovenj Gradca na ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
04.05.2015      11:18
A A

Mladi rokometaši Slovenj Gradca na mednarodnem rokometnem turnirju CROATIA TROPHY v Rovinju


V začetku aprila so se člani Društva rokometne šole Alena Mihalja ter Rokometnega kluba Slovenj Gradec 2011 udeležil mednarodnega rokometnega turnirja v Rovinju.


Deli:

Tekmovanje je potekalo za parne letnike, od letnika 1998 do letnikov 2004. Tekmovanja so se mladi rokometaši Slovenj Gradca udeležili s tremi ekipami in sicer v konkurenci dečkov letnik 2000 in 2002 ter z ekipo deklic 2002.  


Poleg številnih novih igralnih izkušenj in lepih trenutkov preživetih s soigralci, so v slovenjgraško občino prinesli tudi dobre uvrstitve ter nekaj nagrad za najboljše igralce/ke in strelce.


Rezultati turnirja Rovinj 2015:


Letnik 2002 in mlajši
3. RK Rovinj (HRV)
2. Torokszentmiklosi (MAD)
1. Društvo Rokometna šola Alena Mihalja (Slovenj Gradec, SLO)


Najboljši strelec: Uhrin (MAD)


Najboljši igralec: Matic Ravnikar (DRŠ Alena Mihalja)


Najboljša postava turnirja:
Vratar: Varga (HC Torokszentmiklosi)
Levo krilo: Šimetić (RK Rovinj),
Levi zunanji: Miloševič (Rk Koprivnica Hanagar 18 )
Srednji zunanji: Mažar (Rk Koprivnica Hanagar 18)
Desni zunanji: Pinter (HC Torokszentmiklosi).
Desno krilo: Anej Majcen (DRŠ Alena Mihalja)
Krožni napadalec: David Kranjc (DRŠ Alena Mihalja)


Letnik 2000 in mlajši
5. RK Slovenj Gradec 2011 (SLO)
3. HC Linz
2. HC Cassano Magnago
1. RK Rovinj


Najboljši strelec: Veršovnik (RK Slovenj Gradec 2011)


Najboljši igralec: Lukšić (RK Rovinj)


DEKLETA:
Letnik 2002 in mlajši


3. RK Maribor
2. RK Pazin
1. Društvo Rokometna šola Alena Mihalja (SLO)


Najboljša igralka: Alja Krevs (DRŠ Alena Mihalja)
Najboljša strelka: Alja Krevs (DRŠ Alena Mihalja)

Najboljša postava turnirja: 
Vratarka: Manja Pasarič (DRŠ Alena Mihalja)
Levo krilo: Sinčić (RK Pazin)
Leva zunanja: Ula Perovec (DRŠ Alena Mihalja)

Srednja zunanja: Alja Krevs (DRŠ Alena Mihalja)

Desna zunanja: Strlič (RK Maribor)
Desno krilo: Rukelj (RK Maribor)
Krožna napadalka: Jugovac (RK Pazin)




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenj Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.