PET.

Memorial Vučko

V Kranju je 7. 6. 2014 potekal 20. atletski mednarodni atletski miting – memorial Vučko, na katerem so se predstavili mladi športniki od pionirjev U8, pa vse do članov.

Tudi letos so v množični udeležbi odlično nastopili tudi atleti Atletskega kluba Slovenj Gradec. Maja Pogorevc je v teku na 200 m osvojila srebrno medaljo. Njen čas 24,66 je le za las zgrešil normo za svetovno prvenstvo za mladince, za katerega pa ima Maja že osvojeno normo v teku na 400 m.  Prav tako je srebrno medaljo osvojil tudi Jaka Pogorevc v teku na 400 m (52,48), Žiga Andrejc pa je bil s časom 53,29 četrti. Na 200 m je tekla tudi Tjaša Lepej, ki se je s časom 27,67 uvrstila na 10. mesto. Mitja Kordež se je v konkurenci s starejšimi dečki v teku  na 600 m uvrstil na 6. mesto (1.35,67).