0°C
17°C

Iz Škofljice z dvema točkama!

Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so v 10. krogu 1. B DRL gostovali pri Rokometnem klubu Škofljica in zabeležili novo zmago, slavili so z 31 : 28. Tadej Kobolt je ob 100 % metu dosegel 11 zadetkov. Že v četrtek novo zahtevna tekma, derbi kroga, ko v mesto miru prihaja prvouvrščena ekipa rokometnega kluba Šmartno Herz. Rokometni klub Slovenj Gradec je izdal koledar za leto 2013, več o tem v spodnjem prispevku.

1. B DRL 10.krog:
RK Slovenj Gradec 2011: RK Škofljica Pekarna Pečjak 31:28 (15:14)
Kobold 11 (strel iz igre 11/11), V Levc 5, Voršič 4, Podstenešek 3, Šol 3, Merdanovič 2, Zbičajnik 2, Šavc 1.

Kazenske minute:10.minut
Sedemmetrovke:2/3
Rdeči karton:Benjamin Zbičajnik

Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so ta vikend gostovali pri osmo uvrščeni ekipi 1.B lige, pri rokometnem klubu Škofljica pekarna Pečjak in jo premagali za 3 zadetke,31:28.
Gostje so povedli z 0:2,domači pa preobnili izid in povedli s 3:2, potem je sledila serija Slovenjgradčanov, ki so dosegli 4 zadetke zapored in povedli z 8:5, domačini so izenačili na 8.
Sledile so minute domačinov iz Škofljice,a končnica prvega polčasa je pripadala rokometašem iz Koroške , ki so naredili delni izid 4:0 in na odmor odšli s zadetkom prednosti 14:15.

V drugem polčasu so rokometaši Slovenj Gradca ohranjali prednost zadetka, ali treh. Po 3/4 tekme je semafor kazal 19:22. Ko so gostje par minut pred koncem povedli z 26:31 je bila tekma odločena, sledila sta še dva zaporedna domača zadetka za končni izid rokometni klub Škofljica- rokometni klub Slovenj Gradec 2011,28:31.

Čestitke za osvojeni dve točki si zaslužijo vsi, še posebej pa velja pohvaliti Tadeja Kobolta, ki je dosegel 11 zadetkov iz 11 strelov, se pravi 100% izkupiček.
Tudi oba vratarja sta svoje delo opravila odlično, Domen Ošlovnik je zbral kar 15 obramb ob 34 strelih,Dani Kašnik pa je obranil kar 3 najstrožje kazni, skupaj je zbral 5 obramb ob 14 strelih gostov.

Ta zmaga je lepo povabilo na četrtkov derbi kroga,ko se bosta v slovenjgraški šporni dvorani pomerile ekipi, ki ciljata na 1.mesto, nasprotnik rokometnega kluba 2011 bo rokometni klub Herz Šmartno. Tekma se bo začela ob 19:00. Vljudno vabljeni. Z Vašo pomočjo bo zmaga ostala doma.Naj bo 13-ica srečna za Slovenj Gradec.

100 KOLENDARJEV ZA 100 DONATORJEV

Sporočamo vam da so voljo koledarji ROKOMETNEGA KLUBA SLOVENJ GRADEC 2011!
Prosimo Vas, da podprete naš projekt "100 koledarjev za 100 donatorjev"
S pomočjo podjetja Primafoto smo izdelali lepe 12 listne koledarje, ki bodo lepo popestrili vsak prostor.

Na voljo je samo 100 kosov po ceni 100 eur. V paketu sta tudi 2 sezonski vstopnici.
Vsak donator bo ob dnevu nakupa objavljen na facebook profilu in radiju.  Posebna rubrika "100 donatorjev" pa bo tudi na naši novi spletni strani.

Verjamemo, da bomo s pomočjo te akcije lahko pridobili kar nekaj sredstev za delovanje rokometnega kluba.

Naši rokometaši trenutno s samo 1 porazom zasedajo 2. mesto 1.B državne rokometne lige. Počasi na zdravih temeljih se želimo vrniti tja kamor sodimo - med najboljše v državi.
Uspešno nastopajo tudi vse mlajše selekcije, dodaten dokaz dobrega dela pa so vabila našim igralcem v mlajše selekcije slovenske reprezentance.

Naročila koledarjev sprejemamo na telefon 041 726 219 ali email pisarna@rk-slovenjgradec2011.si.

V upanju, da boste naš projekt podprli tudi vi vas lepo pozdravljamo in vam želimo prijeten praznični december.