17°C
22°C

Finale prvenstva v atletiki za osnovne šole

Mitja osnovnošolski državni prvak v teku na 300 m.
Naši atleti so ponovno odlično nastopili v Kopru, kjer je bil 5. 6. 2014  izveden finale prvenstva v atletiki za osnovne šole. Na finalu so zastopali osnovne šole, ki jih obiskujejo. Mitja Kordež, Patricija Ožir, Tjaša Lepej in  Jaka Bernardis so učenci Prve osnovne šole Slovenj Gradec, Laura Konc je učenka Druge osnovne šole Slovenj Gradec, Veronika Pisnik pa učenka Osnovne šole Vuzenice.

Mitja Kordež je premagal vse v teku na 300 m (39.84) in osvojil četrti letošnji naslov na državnih prvenstvih. Zelo dobro so tekmovali tudi ostali: Laura Konc (6. mesto) v teku na 300 m (45.11), Veronika Pisnik (17. mesto) v teku na 300 m (45,02), Tjaša Lepej (8.mesto) v finalu teka na 60 m (8.12) in Patricija Ožir (9. mesto) v teku na 600 m (1.47,98).