Atletski miting Šentjur 2014

| |
11.05.2014      8:58

Pet medalj za Atletski klub Slovenj Gradec

V soboto, 10. 5. 2014, je v Šentjurju potekal tradicionalni atletski miting, ki se ga vsako leto udeležimo tudi člani AKSG. Kar 30 naših atletov, predvsem mlajših kategorij, je tekmovalo v različnih atletskih disciplinah.
Prvi del tekmovanja je bil namenjen članom. Na njem je odlično tekmovala Maja Pogorevc, ki je z osebnim rekordom 39,29 v teku na 300m osvojila zlato medaljo.
Drugi del tekmovanja je bil namenjen mlajšim atletom. Mitja Kordež je osvojil srebrno medaljo v teku na 300 m (41,23) ter bronasto medaljo v teku na 60 m (8,23). Bronasti medalji sta v metu vorteksa osvojila tudi Mark Verčnik  (41,16 m) in Nika Pogorevc (29,99 m). Grega Vaukan je osvojil 4.mesto v teku na 60m in skoku v daljino.  Tudi vsi ostali atleti so odlično tekmovali in si zaslužijo čestitke.

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC? x