Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 14 stopinj C.
9°C | 27°C
torek, 30.05.2017
13°C | 29°C
sreda, 31.05.2017
16°C | 28°C
četrtek, 01.06.2017
15°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Individualni tečaj programa Adobe InDesign


OBVESTILA

| |
19.11.2014      10:28
A A

Individualni tečaj programa Adobe InDesign


Ste se že kdaj lotili učenja računalniškega programa iz knjige in pri tem obupali? Lahko je tudi drugače! - Kaj porečete na tečaj, ki se izvaja pri vas in je prilagojen vašemu predznanju? - Kako bi se počutili na tečaju, kjer je mentor s prijaznim in jasnim andragoškim pristopom na voljo samo vam ali največ še enemu tečajniku? - Bi se odločili za tečaj, za katerega vam zagotavljamo zadovoljstvo ob pridobljenem znanju, pri čemer sami določite termin izvedbe? Govora je o tečaju, po katerem ne boste ostali brez podpore, če se boste znašli pred težavo.


Vabilo na tečaj InDesign
Vabilo na tečaj InDesign
Deli:

Kaj je Adobe InDesign?

Adobe InDesign je računalniški program podjetja Adobe za grafično oblikovanje oz. za pripravo dokumentov za tisk in tudi za elektronsko objavo. Z njim oblikujemo besedila, slike; fotografije, ki jim dodajamo napise; uporablja se za oblikovanje logotipov, za izdelavo barvnih študij, prezentacij; omogoča uvoz raznih datotek, kot so Wordove, Excellove (npr. grafi), pdf datoteke, ki jih pripravimo z drugimi programi (npr. CorelDaw, Publisher), Photoshopove in Illustratorjeve datoteke. S programom rišemo in oblikujemo vektorske datoteke, iz njega lahko izvažamo datoteke, kot so jpeg, eps ali png datoteke. Vam te stvari niso domače? Nič zato – vse boste izvedeli na tečaju. Pa še to – InDesign se odlično ujema tudi z drugimi progami podjetja Adobe; na tečaju boste izvedeli, kako pripraviti datoteke v programih Adobe Photoshop in Adobe Illustrator in jih uvoziti ter kar se da najbolj učinkovito uporabiti v programu InDesign.

 

Komu je tečaj namenjen?

Grafičnim oblikovalcem, predvsem začetnikom, a tudi tistim, ki hočejo več. Želite do potankosti obvladati program in se za vselej izogniti pastem pri tisku? Potem je tečaj namenjen prav vam.
Kreativnim zaposlenim in tistim, ki se ukvarjate z marketingom v podjetjih z visoko zastavljeno vizijo in vrednotami. Z novo pridobljenim znanjem boste pridobili dodano vrednost. Svoje publikacije in oglase boste pripravljali sami in v tempu, ki vam najbolj ustreza. Raven vaše promocije bo za stopnjo višja.
Študentom grafičnega, vizualnega in likovnega področja – tako tehnologom kot kreativcem. S pridobljenim znanjem se boste lahko izvirno predstavljali pri svojem študijskem delu in prej ko začnete, prej boste pridobili dragocene izkušnje, s katerimi boste lahko navdušili bodočega delodajalca.

 

Potek tečaja

Tečaj I. traja 15 ur (20 šolskih ur), poteka tri dni (3-krat 5 ur).
Tečaj II. traja 5 ur (6,7 šolskih ur), izvede se v enem dnevu (1-krat 5 ur).
Tečaj I. + Tečaj II. traja 20 ur (26,7 šolskih ur), poteka štiri dni (4-krat 5 ur).
Na Tečaju I. boste pridobili znanje, ki vam bo omogočilo popolnoma suvereno izdelavo preprostejših, pa tudi bolj kompleksnih tiskovin, na primer: vizitke, plakata, zgibanke, preproste revije, kataloga, oglasa, logotipa. Naučili se boste pripraviti tabele, urejati slike in besedilo, ustvarjati posebne znake, predvsem pa pripraviti tiskovino, ki tiskarju ne bo delala težav.
Na Tečaju II. boste pridobili poglobljeno znanje za izdelavo kompleksnejših tiskovin, na primer koledarja, obsežne revije, knjige s poglavji, navadnim in stvarnim kazalom, opombami, ipd.
Na tečaju boste spoznali tudi osnove dobrega grafičnega oblikovanja.

 

Kaj boste pridobili?

Tečaj je prilagojen vašemu predznanju. Po koncu vsakega dne tečaja bom še nekaj časa na voljo za vprašanja in razpravo.
Na začetku tečaja prejmete brezplačno avtorsko brošuro ‚Izhodišča za delo s programom Adobe InDesign‘, po vsebini katere poteka tečaj. Tako se boste kadarkoli kasneje lahko vrnili v vsebino brošure in obnovili znanje in potek tečaja. V brošuri je prostor tudi za lastne zabeležke.
Po zaključku tečaja sem vam v roku treh mesecev na voljo za pomoč pri vaših projektih v obliki kratkih odgovorov preko e-pošte (vprašanja pošljete na naslov lepotaoblike@gmail.com). Po opravljenem tečaju prejmete potrdilo z opisom pridobljenih znanj, s katerimi se lahko izkažete pri delodajalcu.

Tečaj poteka v vašem kraju po predhodnem dogovoru glede prostora in termina (vaš poslovni prostor, študentski dom, knjižnica ...) – prostor zagotovite sami (na voljo naj bo električni priključek za priklop računalnikov), delate pa na svoji opremi.

 

Izkušnje mentorice

Po izobrazbi arhitektka, a že več kot desetletje delam kot grafična oblikovalka. Vsakodnevno imam neposreden stik s tiskarji, digitalnim tiskom in pripravo za tisk, s tem pa tudi z mnogimi napakami, ki se pojavijo v tiskovinah, kadar niso pravilno pripravljene. Neredko se zgodi, da je datoteka neuporabna, zaradi česar se čas izvedbe podaljša ali pride do neljubih presenečenj pri končnem izdelku. V vseh teh letih sem se naučila upravljati z datotekami na način, da so napake odpravljene v največji možni meri, ob tem pa upoštevati prav vse tehnične parametre – od barvnega upravljanja, obnašanja papirja in tiskarske barve, do končne dodelave tiskarskih izdelkov – in ob vsem tem ohraniti in razvijati kreativnost pri oblikovanju. To znanje želim prenesti tudi na svoje slušatelje skozi tečaje.

 

ZA CENE IN DODATNE INFORMACIJE O TEČAJU INDESIGN POKLIČITE ALI PIŠITE:

041 797 595

lepotaoblike@gmail.com

 

Veselim se srečanja z vami!

 

Lidija Smolar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LEPOTA OBLIKE Lidija Smolar s.p.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
LEPOTA OBLIKE Lidija Smolar s.p.
LEPOTA OBLIKE Lidija Smolar s.p.
ŠMARTNO 60
Tel:041 797 595
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 52
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
29.05.2017 | Umetnost
TEDEN ODPRTEGA ATELJEJA Z MLADIM SIRIJSKIM USTVARJALCEM
29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Oriflame čajanka.
29.05.2017 | Kino
DEČEK S PLANIN
29.05.2017 | Kino
PIRATI S KARIBOV: SALAZARJEVO MAŠČEVANJE 2D
30.05.2017 | Tečaji in delavnice
Transmisijska meditacija
30.05.2017 | Tečaji in delavnice
Večer z vedeževalko Tejo.
30.05.2017 | Kino
100 METROS
31.05.2017 | Tečaji in delavnice
Satsang: Komunikacija s poljem.
01.06.2017 | Kino
Obalna straža
02.06.2017 | Tečaji in delavnice
Zdravi brez zdravljenja in življenje brez bolezni.
02.06.2017 | Kino
Obalna straža
02.06.2017 | Umetnost
VENO PILON – Slikar, grafik, risar, fotograf
02.06.2017 | Kino
Čudežna ženska
03.05. - 31.05.2017 | Kultura
Trebušni ples
03.06.201 | Družabni dogodki
Pohod do Plešivškega mlina
03.06.2017 | Kultura
Sprehod ob mestnem obzidju
03.06.2017 | Tečaji in delavnice
Znate pravilno uporabljati izdelke za nego kože?
03.06.2017 | Kino
April in nenavadni svet (10+, podnapisi)
03.06.2017 | Tečaji in delavnice
Z aromaterapijo do zdravja.
03.06.2017 | Kino
Obalna straža
03.06.2017 | Kino
Izginotje
03.06.2017 | Kultura
Mošt pit vol. 2
05.06.2017 | Kino
April in nenavadni svet (10+, podnapisi)
05.06.2017 | Tečaji in delavnice
Kako delujejo čakre?
05.06.2017 | Kino
Večerni filmski abonma in izven: Noro veselje
06.06.2017 | Kultura
Dopoldanski klepet o novih knjigah
06.06.2017 | Tečaji in delavnice
Rokodelska delavnica "Izdelaj si šalčko"
06.06.2017 | Kino
Film tedna: Safari
Pokaži več
Skrij
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.