Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

Zaključni turnir koroške pikado lige za leto ......

DRUŠTVA

| |
05.10.2014      21:36

Zaključni turnir koroške pikado lige za leto 2014

Na zaključnem turnirju Koroške pikado lige za leto 2014 je bila od moških ekip najboljša ekipa iz DI Mežiške doline, od ženskih ekip pa ekipa iz DI Muta.

Zaključni turnir pikado lige DI Koroške - na 2. mesto se je uvrstila ekipa iz DI Slovenj Gradec

Zaključni turnir Koroške pikado lige za moške in ženske ekipe je bil v torek, 30.09.2014 v Hotel Vabo Aerodrom v Mislinjski dobravi s pričetkom ob 16. uri. Na turnirju je sodelovalo 6 moških in 6 ženskih ekip iz vseh petih Društev invalidov Koroške regije.

Turnir organizira vsako leto drugo društvo, letos je bil organizator DI Slovenj Gradec, vodja Koroške lige v pikadu pa je bila Stanislava Tamše, predsednica DI Slovenj Gradec.

Po končanem tekmovanju je bila razglasitev rezultatov zaključnega turnirja pikado lige za leto 2014 in podelitev pokalov in medalj, katere sta podelila predsednica društva Stanislava Tamše in predsednik Športne komisije Tone Garb. Za vse tekmovalce/ke pa je bila organizirana tudi malica.

KONČNA UVRSTIREV PO IV. TURNIRJU - MOŠKE EKIPE

1. mesto DI Mežiške doline                          27 točk                12631 skupni seštevek

2. mesto DI Slovenj Gradec                         27 točk                12547 skupni seštevek

3. mesto DI Muta II.                                      26 točk                12735 skupni seštevek

4. mesto DI Muta I.                                       25 točk                12359 skupni seštevek

5. mesto DI Dravograd                                 24 točk                 13505 skupni seštevek

6. mesto MDI Drava Radlje                          21  točk                13621 skupni seštevek

KONČNA UVRSTIREV PO IV. TURNIRJU - ŽENSKE EKIPE

1. mesto DI Muta                                           16 točk                11407 skupni seštevek

2. mesto DI Mežiške doline                            14 točk                12230 skupni seštevek

3. mesto DI Dravograd                                   10 točk                12030 skupni seštevek

4. mesto MDI Drava Radlje ob Dravi               8 točk                11267 skupni seštevek

5. mesto DI Slovenj Gradec I.                         8 točk                10515 skupni seštevek

6. mesto DI Slovenj Gradec II.                        4 točke                 10831 skupni seštevek

Iz DI Slovenj Gradec se je turnirja udeležila ena moška in dve ženski ekipi. Moška ekipa v sestavi Garb Tone, Pohovnikar Roman, Breznik Srečko in Marko Hirtl so se po 4. turnirju uvrstili z 27 točkami na odlično 2. mesto, čeprav so zbrali enako število točk kot DI Mežiške doline, vendar so proti njim izgubili.

Čestitke ekipi iz DI Slovenj Gradec za uvrstitev na 2. mesto, prav tako pa tudi vsem ostalim ekipam, ki so sodelovali na letošnjem turnirju.