Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah v notranjosti Slovenije bo spet nastajala megla.
-12°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 1°C
sreda, 25.01.2017
-12°C | 2°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Razpis Iz faksa takoj praksa


GOSPODARSTVO

| |
04.02.2015      21:26
A A

Razpis Iz faksa takoj praksa


Zavod RS za zaposlovanje s tem programom omogoča delodajalcem spodbudo v višini 6.000 EUR za prvo zaposlitev mlade brezposelne osebe z izpopolnjevanjem za konkretno delo.


Deli:

 

IZ FAKSA TAKOJ PRAKSA 

 

Razpisovalec: Zavod RS za zaposlovanje.  

 

Komu je razpis namenjen: delodajalcem, pravnim in fizičnim osebam, ki so vsaj 12 mesecev vpisani v Poslovni register Slovenije ter imajo s pogodbo o zaposlitvi zaposleno vsaj eno osebo (z najmanj polovičnim delovnim časom zadnje 3 mesece pred oddajo ponudbe) ali so samozaposlene osebe, ki nimajo sklenjene pogodbe o zaposlitvi pri drugem delodajalcu za več kot polovico polnega delovnega časa in izpolnjujejo vse ostale, v razpisu navedene pogoje.  

 

Kaj omogoča razpis: subvencijo v višini 6.000 € za prvo zaposlitev mlade brezposelne osebe s terciarno stopnjo izobrazbe (visokošolska izobrazba 1., 2. ali 3. stopnje), stare do vključno 29 let, ki je hkrati iskalec/-ka prve zaposlitve za izpopolnjevanje na konkretnem delovnem mestu za najmanj eno leto. Izpopolnjevanje z zaposlitvijo se izvaja za polni delovni čas ali krajši v skladu z odločbo o invalidnosti (v tem primeru se prilagodi višina spodbude), in sicer na delovnem mestu, ustreznem vrsti izobrazbe vključene osebe. Delodajalec odda ponudbo na javno povabilo po poteku roka za prijavo na prosto delovno mestoin po opravljeni izbiri kandidata, za katerega je Zavod ugotovil smiselnost vključitve. 

 

Dodatne informacije: Sabina Špehar Pajk, e-pošta: sabina.spehar@ess.gov.si. Razpisna dokumentacija: http://www.ess.gov.si/delodajalci/financne_spodbude/razpisi/razpisi?aid=1043.  

 

Rok za prijavo: do porabe razpoložljivih sredstev, najdlje do 30. 6. 2015
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenj Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.