Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-8°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-11°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-10°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-8°C
-2°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Nepovratna sredstva za sofinanciranje ......


GOSPODARSTVO

| |
04.07.2013      19:38
A A

Nepovratna sredstva za sofinanciranje usposabljanj in izobraževanj zaposlenih spet na voljo!


Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije je 21. junija 2013 objavil 4. Javno povabilo za zbiranje ponudb v okviru programa "Usposabljanje in izobraževanje zaposlenih 2011".


Deli:

Razpisovalec: Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije.

 

Komu je razpis namenjen: pravnim osebam registriranim po Zakonu o gospodarskih družbah in  samostojnim podjetnikom. Več o pogojih najdete tukaj.

 

Kaj omogoča razpis: sofinanciranje splošnih in posebnih usposabljanj ter usposabljanj po javno veljavnih programih za zaposlene pri upravičencu (podjetju, ki se prijavi na razpis). Izvedba sofinanciranih usposabljanj po tem javnem povabilu je časovno omejena. Podrobnejši pogoji so navedeni v besedilu razpisa.

V okviru posamezne ponudbe lahko delodajalec zaprosi za sofinanciranje za več različnih usposabljanj in za več zaposlenih. Udeleženci usposabljanj morajo biti ves čas vključitve v usposabljanje v rednem delovnem razmerju pri ponudniku oziroma registrirani kot samostojni podjetniki. Usposabljanja se lahko izvajajo v Republiki Sloveniji in/ali drugih državah znotraj EU. Posamezno usposabljanje ne sme biti krajše od 6 pedagoških ur.

 

Podjetje lahko kandidira za sofinanciranje

za sklop usposabljanj A in B (splošna in posebna usposabljanja):

- zaposleni pri ponudniku, ki v času usposabljanja dopolnijo vsaj 50 let

- invalidi, zaposleni pri ponudniku

- ženske z največ dokončano osnovno šolo zaposlene pri ponudniku

Podjetje lahko pridobi največ 700,00 EUR sofinanciranih sredstev na posamezno vključeno zaposleno osebo oz. od 60-80% upravičenih stroškov za splošna usposabljanja ter od 25-55% za posebna usposabljanja;

za sklop usposabljanj C (javno veljavni programi: Usposabljanje za življenjsko uspešnost – Most do izobrazbe (UŽU - MI), Usposabljanje za življenjsko uspešnost – Moje delovno mesto (UŽU - MDM) in Računalniška pismenost za odrasle (RPO)):

- vsi zaposleni pri ponudniku.

Podjetje lahko pridobi največ 1.500,00 EUR sofinanciranih sredstev na posamezno vključeno zaposleno osebo oz. od 60-80% upravičenih stroškov za vključitev v usposabljanja po javno veljavnih programih.

 

Dodatne informacije: Marjeta Bec, tel.: 01/ 434 10 87 in Karmen Bailat, tel.: 01/ 434 10 95, spletna stran www.sklad-kadri.si. Odgovori na pogosta vprašanja bodo objavljeni na spletnih staneh sklada: www.sklad-kadri.si. Več o javnem povabilu in razpisno dokumentacijo najdete tukaj.

 

Rok za prijavo: do razdelitve razpoložljivih sredstev oziroma najkasneje do 31. 10. 2013.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenj Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
18.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Aleksandro
20.01.2017 | Kultura
Potopisno predavanje
21.01.2017 | Tečaji in delavnice
Škrat Notko spoznava glasbo
21.01.2017 | Kultura
Nostalgija št. 3: devetdeseta
25.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Alenko
26.01.2017 | Umetnost
Izdelaj svoj strip!

Bodite prvi pri oddaji mnenja.