Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-6°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-14°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-13°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-11°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-6°C
-2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Hranilnica LON tudi v Slovenj Gradcu in ......


GOSPODARSTVO, OBVESTILA

| |
04.08.2014      11:52
A A

Hranilnica LON tudi v Slovenj Gradcu in Ravnah na Koroškem


Mreža poslovnih enot Hranilnice LON šteje že 14 poslovalnic


Hranilnica LON PE Slovenj Gradec
Hranilnica LON PE Slovenj Gradec
Deli:

Dve koroški mesti, Slovenj Gradec in Ravne na Koroškem sta bogatejši za novo bančno hišo. Na Cankarjevi ulici 1, v središču Slovenj Gradca in na Partizanski cesti 4 v središču Raven na Koroškem je svoja vrata odprla Hranilnica LON d.d. iz Kranja.

 

Hranilnica LON je vseslovenska bančna inštitucija, ki trenutno s svojimi 14 enotami že več kot 22 let nudi tako prebivalstvu kot tudi pravnim osebam celoten splet bančnih storitev na Ljubezniv Oseben Način. Po številnih raziskavah Hranilnica LON vedno sodi v sam vrh najbolj ugodnih in hkrati uspešnih slovenskih bančnih ustanov, ki s konstantno rastjo poslovanja ter nudenjem kvalitetnega servisa še naprej ohranja visoko stopnjo zaupanja svojih strank in komitentov.

 

Hranilnica LON je v zadnjem tednu julija zaključila pogajanja s Probanko d.d. in sklenila posel, v katerem je prevzela poslovalnico v Slovenj Gradcu in Agencijo v Ravnah na Koroškem ter vse kreditne terjatve do upravnikov večstanovanjskih stavb v skupni vrednosti dobrih 10 milijonov EUR.

 

V obeh poslovalnicah je hranilnica pričela s poslovanjem z obstoječo ekipo zaposlenih bančnih svetovalcev. S tem je hranilnica povečala število zaposlenih, hkrati pa zagotovila  zaposlitev dvema izkušenima ekipama bančnikov. Poleg enostavnega postopka odprtja oziroma zamenjave bančnega računa bodo vsi novi komitenti deležni še posebnih ugodnosti, ki med drugim vsebujejo brezplačno vodenje osebnega računa, brezplačne dvige na vseh bankomatih, brezplačno pristopnino na elektronsko banko Osebni eLON in brezplačno plačevanje položnic za upokojence.

 

Odločitev za prihod Hranilnice LON v Ravne na Koroškem in Slovenj Gradec, kot urbano, kulturno, športno in gospodarsko središče Koroške regije, izhaja iz dolgoročne politike hranilnice, ki je usmerjena v nadaljnjo rast in širjenje poslovanja, tako po obsegu kot teritorialno. Tako Slovenj Gradec kot Ravne na Koroškem imata številne razvojne potenciale, kar dokazuje nagel razvoj gospodarskih in storitvenih možnosti v zadnjih letih.

 

S svojo prisotnostjo v Koroški regiji želijo tamkajšnjim prebivalcem, obrtnikom in podjetnikom z Ljubeznivim Osebnim Načinom in strokovno razumljivimi nasveti omogočiti ugodno, sproščeno ter uspešno bančno poslovanje. S Korošci želijo splesti dolgoročne partnerske vezi in prispevati k razvoju celotne regije.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Hranilnica LON, PE Slovenj Gradec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Hranilnica LON, PE Slovenj Gradec
Hranilnica LON, PE Slovenj Gradec
Cankarjeva ulica 1
Tel:(02) 621 72 50
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Aleksandro
20.01.2017 | Kultura
Potopisno predavanje
21.01.2017 | Tečaji in delavnice
Škrat Notko spoznava glasbo
21.01.2017 | Kultura
Nostalgija št. 3: devetdeseta
25.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Alenko
26.01.2017 | Umetnost
Izdelaj svoj strip!
27.01.2017 | Umetnost
BERNEKERJEVA USTVARJALNICA NA RAVNAH
18.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Aleksandro
19.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica z Alenko
19.01.2017 | Kultura
Moljčkova urica s Sašo
19.01.2017 | Kultura
Predstavitev nove knjige Matjaža Lesjaka Oder za dva
20.01.2017 | Kultura
Potopisno predavanje

Bodite prvi pri oddaji mnenja.