Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Čez dan bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 20 stopinj.
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 22°C
torek, 02.05.2017
9°C | 22°C
sreda, 03.05.2017
11°C | 22°C
četrtek, 04.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ustvarjalni veseli december Likovnega društva ......


KULTURA, DRUŠTVA

| |
06.12.2012      17:45
A A

Ustvarjalni veseli december Likovnega društva 2002Ustvarjalno dopoldne v čudoviti družbi.
Ustvarjalno dopoldne v čudoviti družbi.
Deli:

December je mesec veselih dogodkov, zato smo naše slikarske prijatelje, mladostnike s posebnimi potrebami iz Drage in Gorenjske, povabili na likovno delavnico. Z navdušenjem so sprejeli naše povabilo. Prišli so  skupaj s svojimi mentorji in starši. Ob prijetnem klepetu in  pod budnim očesom naših mentoric smo ustvarjali novoletne voščilnice. Nastale so prave male umetnine, ki jih bodo pošiljali svojim prijateljem. Tudi starši so z veseljem sedli med nas in uživali v ustvarjanju.  Pridružil se nam je tudi župan, obdarovali so ga s sliko, ki jo je izdelala Eva Pirnat, deklica s posebnim čutom za umetnost.  Skupaj smo si polepšali dan in se dogovorili za naslednje srečanje.

 

Na Miklavževem sejmu pa je  bilo na likovnih delavnicah, ki smo jih vodile članice Likovnega društva 2002, kot v čebelnjaku. Čeprav smo pripravile sedem tematsko  različnih delavnic, nam je materiala za ustvarjanje kmalu zmanjkalo, saj je bil tako številen obisk nepričakovan. Pridružilo se nam je več kot sto nadobudnih ustvarjalcev, katerih pridne ročice so z različnimi materiali in tehnikami ustvarile prečudovite izdelke. Na delavnicah smo otrokom in staršem podale kar nekaj idej za izdelavo novoletnih voščilnic, okraskov… Hkrati pa smo jih spodbujale, da dajo pri ustvarjanju domišljiji prosto pot, saj so taki otroški izdelki najlepši. V pričakovanju Miklavževega prihoda smo tako prijetno preživeli aktivno sobotno dopoldne.

 

Likovno društvo 2002

Zdenka Bravničar in Irena Koudela
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Škofljica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9
30.04.2017
Danes ni dogodkov.
04.05.2017 | Tečaji in delavnice
Sklop delavnic za mamice
04.05.2017 | Tečaji in delavnice
Sklop delavnic za mamice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.