Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah v notranjosti Slovenije bo spet nastajala megla.
-8°C | -3°C
torek, 24.01.2017
-6°C | -1°C
sreda, 25.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-14°C | -2°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
-3°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Moja dežela, lepa in gostoljubna, podelitev ......


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
14.10.2016      11:30
A A

Moja dežela, lepa in gostoljubna, podelitev regijskih priznanjDeli:

Na sevniškem gradu je v torek, 11. oktobra, potekala prireditev s podelitvijo regijskih priznanj v sklopu projekta Moja dežela lepa in gostoljubna. Na začetku smo si ogledali kratek film o Sevnici. Program je povezovala Sergeja Seljak, nastopili sta učenki OŠ Sava Kladnika Sevnica Ana in Nikolina, na violino je zaigrala učenka Glasbene šole Sevnica Ana Močnik (njena mentorica je Mateja Ratajc Kragelnik), na klavirju jo je spremljala Špela Troha. Zapele so Sara Praznik, Simona Golob in Petra Stopar (njihova mentorica je Martina Prevejšek), na kitari jih je spremljal Zoran Košir.

Vse so pozdravili župan Srečko Ocvirk, predsednica Turistične zveze občine Sevnica Annemarie Culetto in predsednik regijske komisije Jože Lovenjak, ki je tudi pojasnil potek in pomen ocenjevanja. Priznanja za prva mesta na regijskem ocenjevanju so prejeli:

Senovo – kategorija manjše mesto,
Brežice – kategorija srednja mesta,
Škovec – kategorija izletniški kraji.

Po končani prireditvi se je druženje nadaljevalo v grajski vinoteki. Hvala vsem sodelujočim in vsem, ki ste se prireditve udeležili, seveda pa posebna zahvala vsem prostovoljcem in institucijam, ki skrbijo, da živimo v lepem in urejenem okolju.

Alenka Kozorog,  TZOS Sevnica

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.