Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-5°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-11°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-15°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-14°C | -3°C
ponedeljek, 23.01.2017
-13°C | 0°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

VELIKA UDELEŽBA MLADIH NA OBČINSKEM PRVENSTVU ......


ŠPORT

| |
30.05.2014      14:22
A A

VELIKA UDELEŽBA MLADIH NA OBČINSKEM PRVENSTVU V JU JITSU BORBAH 2014Deli:

Društvo borilnih veščin  IPPON Sevnica  je v sodelovanju s Športno zvezo Sevnica in Zavodom KŠTM organiziralo vsakoletno občinsko prvenstvo v ju jitsu- borbah v parterju za mlade do 12 let. Tekmovanja na treh borilnih prostorih v športnem domu,  si je s polne tribune ogledalo veliko število gledalcev. Uspešno izvedene tehnike mladih na blazinah so bili vedno » poplačani« izjemnimi aplavzi.

 

Po tekmovalnem delu je predsednik športne zveze Sevnica Tomaž BLATNIK podelil vsem udeležencem diplome in priznanja. Občinski prvaki v parternih ju jitsu borbah za leto 2014, so v posameznih kategorijah postale: Nika MEDVED, Anja CESAR, Tina CIGLER, Ivana SEŠLAR, Maša MEDVEŠEK, in Eva OREŠKOVIČ, med tekmovalci so postali občinski prvaki: Lan PRAH, Anže BOŽIČ, Rok PFEIFER, Erazem KRANJEC, Damjan LISEC, Gaber VIZLAR, in Žan ŠKODA.

                                                                                                                                 Miran Grubenšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DBV IPPON? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DBV IPPON
DBV IPPON
PRVOMAJSKA ULICA 0015A
Tel:
Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.