Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-5°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-9°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-14°C | -2°C
nedelja, 22.01.2017
-13°C | -1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-13°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V Sevnico prihajajo Trebanjci


ŠPORT

| |
22.10.2013      12:36
A A

V Sevnico prihajajo Trebanjci


Rokometno prvenstvo se nadaljuje v pospešenem ritmu sobota – sreda – sobota. Po porazu s Celjem PL bodo sevniški rokometaši v sredo v domači dvorani gostili ekipo Trimo Trebnje, ki je v nedeljskem krogu premagala ekipo iz Ormoža.


Deli:

V Celju so igralci predvsem sebi dokazali, da lahko tudi proti takšnim ekipam kot je Celje PL zadenejo od daleč, s krilnih položajev, preigravajo na krožnega napadalca in si z dobro igro v obrambi priigrajo priložnosti za izvedbo hitrega protinapada. Devet različnih strelcev na tekmi je dokaz, da ni edina nevarnost v napadu vodilni strelec lige Dražetič, a o tem morajo razmišljati gostje. Domači trener Godec, ki še vedno ne bo mogel računati na obolelega Grušovnika, na treningih spodbuja igralce naj igrajo borbeno v obrambi in sproščeno v napadu. Opozarja jih, naj si ne nalagajo bremena zmage, da v tej želji ne bi pregoreli kot so na tekmi s Krko. Tudi na zadnji tekmi se je videlo, da so bili nekajkrat preveč neučakani in so v želji po uspešni potezi naredili napako in izgubili žogo.

Trebanjci so na tekmi proti Ormožu že v prvem polčasu naredili razliko, ki so jo do konca tekme uspešno branili in osvojili drugi par točk. Ne glede na razvrstitev obeh ekip na prvenstveni lestvici se obeta zanimiva tekma, kot je to že v navadi za sosedske dvoboje.

Tekma bo odigrana v Športni dvorani Sevnica v sredo, 23.10.2013 ob 19:30.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Grajske novice
Številka: AVGUST 2016
Izšla: 25.07.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.