| |
17.01.2014      16:21

Klub borilnih veščin Sevnica se ponaša s sedmimi licenciranimi vaditelji, inštruktorji in trenerji kickboxinga, rokoborbe in karateja.

Uspeh mladih članov KBV Sevnica

V klubu smo bili aktivni tudi na področju rekreacije za odrasle, saj smo v sodelovanju z Zdravstvenim domom Sevnica izvedli več tradicionalnih preizkusov telesne zmogljivosti starejših občanov  v hoji na 2 km. Udeležili smo se še rekreativnih tekov, nordijske hoje, plavanja in smučanja. Vadbene procese smo prilagodili letnemu klubskemu razporedu aktivnosti. Športniki so nastopali na uradnih športnih tekmovanjih na različnih nivojih, tako doma kot v tujini, trenerji pa na strokovno izobraževalnih seminarjih. O delovanju kluba je bila javnost redno obveščena preko spletnih medijskih portalov in spletnih strani kluba www.kbv-sevnica.com. Z lanskim letom pa smo pričeli tudi z redno izdajo svojega brezplačnika, klubskega glasnika - BUDO NOVICE. Po zaslugi velike borbenosti so se mladi športniki prebili v sam vrh slovenskega tradicionalnega karateja in kickboxinga. V letu, ki je že za nami, pa ga lahko ocenimo z odliko, saj smo na različnih nivojih tekmovanj (14) osvojili častitljivih 83 medalj, od tega je bilo kar 23 zlatih, 27 srebrnih in 33 bronastih. Ne smemo pa prezreti dejstva, koliko je bilo še osvojenih drugih tudi odličnih uvrstitev, rezultatov, ki pa se žal ne morejo poistovetiti z osvojenimi medaljami. Tudi te uvrstitve so del našega bogatega zapisa, ustvarjanja zgodovine in uspeha sevniškega karateja in kickboxinga. Tekmovalci KBV Sevnica so v letu 2013 na DP v tradicionalnem karateju osvojili 4 medalje, od tega 1 srebrno in 3 bronaste. Na DP v kickboxingu pa so osvojili kar 14 medalj, od tega 3 zlate, 6 srebrnih in 5 bronastih.  Na MT so posegli po odličjih 19-krat, 7-krat so stali na najvišji stopnički, 9-krat so bili drugi in 3-krat tretji. Na Mednarodnih GP turnirjih pa so osvojili 12 medalj, od tega 3 zlate, 3 srebrne in 6 bronastih. Zares odlična in zavidljiva bera osvojenih medalj naših mladih športnikov in športnic KBV Sevnica. Tega uspeha se zavedamo tudi v vodstvu kluba, hkrati pa zagotavljamo in obljubljamo, da ne bomo spali na lovorikah.

Uspehov pa ni moč pripisati le prizadevnim trenerjem in športnikom, temveč tudi sponzorjem, donatorjem in Občini Sevnica, ki je budno spremljala naša dogajanja in nesebično nudila prepotrebno finančno in materialno pomoč.

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Klub borilnih veščin Sevnica? x